Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Neuer, Buffon, De Gea? Jo, shikojeni çfarë pritje bën ky portier i panjohur (Video)

Jo vetëm portierët e mëdhenj dhe të skuadrave të mëdha, dinë të bëjnë pritje të jashtëzakonshme. Edhe në ligat e ulëta të vendeve të ndryshme, portierët bën pritje të jashtëzakonshme, por që nive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.331Z

Ky është sporti i ri i përgjakshëm: Shikojeni rrahjen e çmendur 5 me 5 (Video)

Në rrjetet sociale është publikuar një video incizim të sportit të ri që po bën nam në Rusi. Në fakt bëhet fjalë për rrahje masive të burrave dhe atë 5 me 5. Në video shihet se ky sport është dukshëm m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.790Z

E tmerrshme: Shikojeni se si 3 vjeçarje imiton vallëzimin e Kallashit!!! (Video)

Jo çdo herë interneti është indikatorë i mirë në jetën e qytetarëve, e sidomos të fëmijëve. Moskujdesi i duhur i prindërve ndaj fëmijëve, e sidomos mosndalimi i çasjes në internet i fëmijëve në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.517Z

Shikojeni eksperimentin social në qendër të Prishtinës: “A do të përqafoje një të pastrehë” (Video)

Është sërish grupi i të rinjve prishtinas R2Prank që sjellin videon e re nga kryeqyteti. Kësaj radhe nuk është një kamerë e fshehur klasike, por një eksperimental social. Eksperimenti social është realizuar me qëllimin e mbës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.621Z

Me selfie seksi u ngrejnë moralin ushtarëve izraelitë -FOTO

IZRAEL-Shikojeni çfarë bëjnë vajzat për ushtarët izraelit që po luftojnë kundër Hamasit në Rripin e Gazës. Vajzat izraelite kanë vendosur që me trupat e tyre të zhveshur t’i motivojnë ushtarët izraelit. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.354Z

I madhi Ronaldo (jo Cristiano) po rikthehet

Ai nuk ka luajtur futboll profesionist që prej vitit 2011, mirëpo Ronaldo i vjetër po planifikon që të rikthehet sërish në fushat e blerta. Sipas trajnerit të legjendës braziliane, ish-ylli i Interit, Realit e Barcelonës, po përgatit një rikthim me skuadrën amerikane Fort Lauderdale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.048Z

Shikojeni tabelën

Samir Nasri insiston se braktisi Arsenalin dhe iu bashkua Manchester Cityt për të realizuar ambiciet e tij për tituj. Mesfushori francez thotë se nuk i ka ndjekur paratë e klubit të pasur nga Eastlandsi. Francezi i sugjeron kritikëve të tij të shikojnë tabelën në Premierligën për të m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama