Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.157Z

Kamera e fshehur: ISIS e çon në shkretëtirë futbollistin algjerian për t’ia hequr kokën

Madjid Bougherra ka përjetuar tmerrin gjatë një kamere të fshehur. Futbollisti i kombëtares së Algjerisë, Madjid Bougherra ka përjetuar tmerrin gjatë një kamere të fshehur te një show televiziv. Ai ishte duke qëndruar në një kafe, kur kanë hyrë ushtarët e ISIS'it, të cilët e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.972Z

Bilall Sherifi: Ndërkombëtarët na kanë ndihmu, na kanë…. si plaka e Bajram Rexhepit (Video)

Bilall Sherifi nga NISMA për Kosovën, në debatin e zhvilluar në CLICK, kujtoi një rast mjaft qesharak që pati ndodhur pasluftës, raporton Indeksonline. Teksa flisnin për ndihmën e dhënë nga ndërkombëtarët, Shefiri ndërhyri dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.675Z

Një eksperiment që tregon sa mund ta ndryshojë perspektiva fotografinë (video)

Për të treguar se sa të rëndësishme janë dhe sa e ndryshojnë fotografinë perspektiva e fotografit dhe përshtypjet që ai ka për personazhin që e vë në objektivin e tij, është realizuar një eksperiment me 6 fotografë dhe një burrë. Marko, iu prezantohet secilit fotografë me një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.088Z

Video ekskluzive: Momenti kur u sulmua Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq (Video)

Është publikuar një video e re e sulmit të kryeministri serb Aleksander Vuçiq në përkujtimin e Srebrenicës. Ai u godit nga një gur në fytyrë dhe me këtë rast u plagos lehtë, transmeton zeri.info Vlen të theksohet se Vuçiq dhe shoqëruesit e tij tani janë larguar nga vendi i ngajres.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.103Z

"Çfarë ligji ka shkelur Berisha, apo vajza e tij? Asnjë ligj!"

  Nuk shikoj arsyen e këtyre deklaratave me kritika, që ambasadorët i drejtojnë qeverisë shqiptare. Për mua, qeveria Berisha, po punon në mënyrë të shkëlqyer dhe nuk konstatoj asnjë reagim negativ të kryeministrit ndaj prokurorisë. Prandaj, them që, qentë le të lehin, karvan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.266Z

A është kjo reklama më e shëmtuar e CR7 e bërë ndonjëherë?

Një reklamë e Cristiano Ronaldos e bërë për një kompani japoneze, me një instrument tejet interesant është duke u kritikuar në gjithë botën. Kjo reklamë e cila në youtube është ngarkuar një javë më par&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.503Z

Kënaqësi të punosh me Kate Upton

Bukuroshja, Kate Upton është njëra nga femrat me “asetet” trupore dhe vijat më të bukura që ka kap syri i fotoaparatëve. Por, përkundër kësaj, të punosh me të, është vërtet statisfakcion. Këtë e tregon e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama