Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.621Z

Me selfie seksi u ngrejnë moralin ushtarëve izraelitë -FOTO

IZRAEL-Shikojeni çfarë bëjnë vajzat për ushtarët izraelit që po luftojnë kundër Hamasit në Rripin e Gazës. Vajzat izraelite kanë vendosur që me trupat e tyre të zhveshur t’i motivojnë ushtarët izraelit. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.354Z

I madhi Ronaldo (jo Cristiano) po rikthehet

Ai nuk ka luajtur futboll profesionist që prej vitit 2011, mirëpo Ronaldo i vjetër po planifikon që të rikthehet sërish në fushat e blerta. Sipas trajnerit të legjendës braziliane, ish-ylli i Interit, Realit e Barcelonës, po përgatit një rikthim me skuadrën amerikane Fort Lauderdale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.048Z

Shikojeni tabelën

Samir Nasri insiston se braktisi Arsenalin dhe iu bashkua Manchester Cityt për të realizuar ambiciet e tij për tituj. Mesfushori francez thotë se nuk i ka ndjekur paratë e klubit të pasur nga Eastlandsi. Francezi i sugjeron kritikëve të tij të shikojnë tabelën në Premierligën për të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.589Z

Edi Rama nis "Foton e Ditës"

Edi Rama ka postuar ne profilin e tij ne Facebook nje foto te cilen e quan Foto e Dites. Shikojeni!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.194Z

Video: Show në FA Cup, ja çfarë bënë trajneri

Vet futbolli është një spektakël, por ndonjëherë edhe brenda tij ka minispektakle si ky në video mes një lojtari dhe një trajneri. Shikojeni videon:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.798Z

Rama nis foto të re për Edi Ramën

Në adresën e tij në facebook kryeministri Rama ka postuar një foto të Edi Ramës.Shikojeni foton e re të postuar sonte. Duket se do të jetë foto pas darkës së mbrëmshme me Ilir Metën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.535Z

Qeni argëtohet në qendër të Gjakovës (FOTO)

Shëtitja e qenve në rrugë tashmë është bërë zakon. Disa foto që një lexues i ka dërguar në redaksinë tonë, shihet se si një qenë endacak po luante midis qendrës së Gjakovës me një këpucë. Për më shumë shikojeni fotot:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama