Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.920Z

Shikojeni momentin kur Haradinaj e quan Mehën “peder” (Video)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shpërthyer sërish sot në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme. Ai e ka quajtur “peder”, kryetarin e Komisionit për demarkacionin me Malin e Zi, Murat Mehën, shkruan Gazeta Tribuna. Ndërkaq, kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.931Z

Shikojeni maskarallakun që ndodhi në Istog me kurdisje të ndeshjes

Që nga paslufta e këndej vazhdimisht është folur për kurdisje të ndeshjeve në futboll. Janë shitur e stërshitur, bile për kurdisje janë dhënë dru, turrshi, tjegulla etj. Ngjarja e fundit e shëmtuar ka ndodhur në xhiron e fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.336Z

"Zotërinj, nga qendra në periferi, shikojeni pak këtë lumë, se nuk është i zi!"

  Nuk duhen as 10 minuta larg qendrës së kryeqytetit tonë, të shkosh në atë që quajmë periferi. Do shohësh sesi lumit më të rrjedhshëm të këtij qyteti, si po ai zënë grykën mbeturinat (betonarme) që hidhen çdo ditë. E pafalshme apo makabër do shtonin shumë të huaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.077Z

Shikojeni vallëzimin ‘alla brazilian’ të mesfushorit kosovar

Pas disa asistimeve radha erdhi edhe për gol. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Liridon Krasniqi ka shënuar gol për skuadrën e tij Fethiyespor. Në ndeshjen e javës së 34-të, skuadra e Krasniqit, Fethiyespor u mposhtë në udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

Fajet si ka Messi, shikojeni videon nëse nuk besoni (Video)

Argjentina humbi një finale të radhës këtë vit, duke u mundur në Kupën e Amerikës nga Kili, pas ekzekutimit të penalltive. Edhe pas këtij turneu, Lionel Messi mbeti pa asnjë titull të fituar me kombëtaren, për të cilin edhe u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Neuer, Buffon, De Gea? Jo, shikojeni çfarë pritje bën ky portier i panjohur (Video)

Jo vetëm portierët e mëdhenj dhe të skuadrave të mëdha, dinë të bëjnë pritje të jashtëzakonshme. Edhe në ligat e ulëta të vendeve të ndryshme, portierët bën pritje të jashtëzakonshme, por që nive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.331Z

Ky është sporti i ri i përgjakshëm: Shikojeni rrahjen e çmendur 5 me 5 (Video)

Në rrjetet sociale është publikuar një video incizim të sportit të ri që po bën nam në Rusi. Në fakt bëhet fjalë për rrahje masive të burrave dhe atë 5 me 5. Në video shihet se ky sport është dukshëm m&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama