Rezultate te kerkimit per termin: +Shikojeni

Total: 992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.336Z

"Zotërinj, nga qendra në periferi, shikojeni pak këtë lumë, se nuk është i zi!"

  Nuk duhen as 10 minuta larg qendrës së kryeqytetit tonë, të shkosh në atë që quajmë periferi. Do shohësh sesi lumit më të rrjedhshëm të këtij qyteti, si po ai zënë grykën mbeturinat (betonarme) që hidhen çdo ditë. E pafalshme apo makabër do shtonin shumë të huaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.077Z

Shikojeni vallëzimin ‘alla brazilian’ të mesfushorit kosovar

Pas disa asistimeve radha erdhi edhe për gol. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Liridon Krasniqi ka shënuar gol për skuadrën e tij Fethiyespor. Në ndeshjen e javës së 34-të, skuadra e Krasniqit, Fethiyespor u mposhtë në udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

Fajet si ka Messi, shikojeni videon nëse nuk besoni (Video)

Argjentina humbi një finale të radhës këtë vit, duke u mundur në Kupën e Amerikës nga Kili, pas ekzekutimit të penalltive. Edhe pas këtij turneu, Lionel Messi mbeti pa asnjë titull të fituar me kombëtaren, për të cilin edhe u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Neuer, Buffon, De Gea? Jo, shikojeni çfarë pritje bën ky portier i panjohur (Video)

Jo vetëm portierët e mëdhenj dhe të skuadrave të mëdha, dinë të bëjnë pritje të jashtëzakonshme. Edhe në ligat e ulëta të vendeve të ndryshme, portierët bën pritje të jashtëzakonshme, por që nive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.331Z

Ky është sporti i ri i përgjakshëm: Shikojeni rrahjen e çmendur 5 me 5 (Video)

Në rrjetet sociale është publikuar një video incizim të sportit të ri që po bën nam në Rusi. Në fakt bëhet fjalë për rrahje masive të burrave dhe atë 5 me 5. Në video shihet se ky sport është dukshëm m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.790Z

E tmerrshme: Shikojeni se si 3 vjeçarje imiton vallëzimin e Kallashit!!! (Video)

Jo çdo herë interneti është indikatorë i mirë në jetën e qytetarëve, e sidomos të fëmijëve. Moskujdesi i duhur i prindërve ndaj fëmijëve, e sidomos mosndalimi i çasjes në internet i fëmijëve në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.517Z

Shikojeni eksperimentin social në qendër të Prishtinës: “A do të përqafoje një të pastrehë” (Video)

Është sërish grupi i të rinjve prishtinas R2Prank që sjellin videon e re nga kryeqyteti. Kësaj radhe nuk është një kamerë e fshehur klasike, por një eksperimental social. Eksperimenti social është realizuar me qëllimin e mbës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama