Rezultate te kerkimit per termin: +Shkak

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.362Z

Punimet në rrugë, shkak aksidentesh

Problemet ne sinjalistiken rrugore, punimet ne akse të ndryshme, por edhe defekte e semaforëve ne jo pak raste janë kthyer ne burim aksidentesh. E tillë ishte përplasja mes dy automjeteve ne kryqëzimin e Vasil Shantos, dy dite me pare, ku avaria e një semafori për pak sa nuk shkaktoi viktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

VIDEO/ Bllokohet trafiku për shkak tëvibratorëve!

Kjo video e xhiruar mëngjesin e tre ditëve më parë në Moskë tregon momentin kur makinat kanë ndaluar në mes të trafikut për shkak të vibratorëve. Një kuti vibratorësh ishte rrëzuar duke u përhapur në asfalt. Shoferët nuk kanë guxuar të kalojnë mbi to duke bërë radhë të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.761Z

Dështon procesi, shkak, mungesa e avokatit

Ka dështuar edhe ditën e djeshme seanca e radhës në ngarkim të Emiliano Shullazit dhe Ervin Ferhatit. Shkak për këtë shtyrje është bërë mosparaqitja e avokatëve mbrojtës të të pandehurve, të cilët akuzohen për trafik ndërkombëtar narkotikesh. Seancën e djeshme pritej që Prokur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.666Z

Mësuesit pezullojnë mësimin, shkak mospagimi

16/12/2008  Liceu Artistik Prej ditësh dëgjojmë bojkote të mësimit për shkak të infrastrukturës së keqe në shkolla, ndërsa kësaj radhe janë mësuesit e Liceut Artistik në kryeqytet që kanë vendosur të bojkotojnë mësimin në këtë shkollë. Shkak për marrjen e këtij ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.247Z

"Shkak nderprerjesh, remontet dhe ngarkesa"

Drejtues te degeve te KESH-it dhe OSSH-ve ne rrethe pranojne se keto dite jane rikthyer kufizimet e energjise ne te gjithe vendin, por kjo jo si pasoje e mungeses se energjise, por si pasoje e mbingarkeses ne rrjet dhe remonteve. Sipas kreut te OSSH-se per Shkodren, Nesti Kiri, parametrat ne kaskade

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.357Z

Punimet ne rruge shkak aksidentesh

brbrProblemet ne sinjalistiken rrugore punimet ne akse te ndryshme por edhe defekte e semaforeve ne jo pak raste jane kthyer ne burim aksidentesh E tille ishte perplasja mes dy automjeteve ne kryqezimin e Vasil Shantos dy dite me pare ku avaria e nje semafori per pak sa nuk shkaktoi viktima Nje mje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.758Z

Vritet për shkak të Facebookut

Dy adoleshentë të dashuruar holandezë paguan një të njohur të tyre (që asokohe ishte vetëm 14-vjeçar) që të vriste vajzën 15-vjeçare, Joyce “Winsie” Haujer, me të cilën paraprakisht ishin fjalosur në Facebook. Gjatë gjykimit, që këtë javë filloi në qytetin holandez Ar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama