Rezultate te kerkimit per termin: +Shkak

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.357Z

Punimet ne rruge shkak aksidentesh

brbrProblemet ne sinjalistiken rrugore punimet ne akse te ndryshme por edhe defekte e semaforeve ne jo pak raste jane kthyer ne burim aksidentesh E tille ishte perplasja mes dy automjeteve ne kryqezimin e Vasil Shantos dy dite me pare ku avaria e nje semafori per pak sa nuk shkaktoi viktima Nje mje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.758Z

Vritet për shkak të Facebookut

Dy adoleshentë të dashuruar holandezë paguan një të njohur të tyre (që asokohe ishte vetëm 14-vjeçar) që të vriste vajzën 15-vjeçare, Joyce “Winsie” Haujer, me të cilën paraprakisht ishin fjalosur në Facebook. Gjatë gjykimit, që këtë javë filloi në qytetin holandez Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.245Z

Mjegulla dhe akulli, shkak për aksidentet

Gjatë ditës së djeshme, aksi rrugor nacional Peshkopi-Bulqizë ka qenë gjatë gjithë paradites i mbuluar me mjegull dhe lagështirë e akuj në mjaft segmente të saj. Kjo e ka vështirësuar së tepërmi lëvizjen e lirë të automjeteve në këtë rrugë, sidomos në orët e para të mëngjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.017Z

Digjet banesa shkak energjia elektrike

Nje banese u perfshi ne flake gjate paradites ne fshatin Gjorm te rrethit Kurbin por pa shkaktuar te lenduar. Banoret e zones kane sinjalizuar zjarrfikesen nderhyrja e te ciles ka shuar menjehere flaket. Mendohet qe shkak per renien e zjarrit te kete qene energjia elektrike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.962Z

Shtyhet takimi, shkak angazhimet

Tryeza e opozites per te bashkerenduar qendrimet politike, e caktuar per t'u zhvilluar dje, eshte anuluar dhe ora 11:30 nuk i ka gjetur bashke pese drejtuesit opozitare. Arsyeja ka qene angazhimi dhe programi i tyre i punes. "Nuk ishte nje tryeze zyrtare. Do te kishte nje takim, i cili nuk u realizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.096Z

Mbyllen shkollat per shkak te reshjeve

var fbShare url httpvizionplusalmbyllen-shkollat-per-shkak-te-reshjevesize smallbrbrMinistria e Arsimit i eshte pergjigjur pozitivisht kerkeses se Ministrise se Brendshme per te mbyllur shkollat ne te gjithe vendin per nje kohe te pacaktuar Ky vendim erdhi si pasoje e situates alarmante ne te cilen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.525Z

Ndërpritet ndihma ajrore, shkak kushtet atmosferike

Tiranë- Ndihma ajrore për banorët e zonave të bllokuara është ndërprerë për shkak të kushteve atmosferike.Shkaku i pezullimit të fluturimeve ka qenë moti i keq, rreshjet e shiut dhe stuhitë. Sipas drejtuesve të Regjimentit të Helikopterëve puna do të rinisë sapo të përmirësohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama