Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.292Z

Adoleshenti shqiptar vdes në rrugë në Itali, mister shkaku

Irdi Duda me origjinë shqiptare humbi jetën. Bëhet fjalë për 16-vjeçarin i cili vdiq në spitalin e Sanremos në Itali, pasi ra në tokë, rreth orës 20:20, teksa ndodhej në trotuar në rrugën Martiri della Libertà në Sanremo, raportojnë mediat lokale. Ai u mbështet te një skuter d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.214Z

Aksidentet, shkaku i shuarjes se rinise

Cdo 30 sekonda, nje njeri vdes ne aksident automobilistik diku ne bote. Ky eshte perfundimi i studimit te grupit nderkombetar Make Roads Safe, "Rruget te behen me te sigurta", synimi i te cilet eshte qe siguria ne rruge te behet perparesi ne mbare boten. Ne fund te marsit, Kombet e Bashkuara kane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.962Z

PD: “Shkaku i indeksit, korrupsioni në bashki”

Autori i Lajmit: RedaksiaPartia Demokratike kundërshton reagimin e socialistëve lidhur me korrupsionin në Shqipëri. Zëdhënësja e selisë blu, Erla Mëhilli, pohoi dje se shkaku i kësaj rënieje në renditje është për shkak të abuzimeve të kryebashkiakut Edi Rama me ndërtimet. “Shkaku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.519Z

Turisti italian gjendet i vdekur në Golem. Shkaku? Viagra

Një turist italian është gjetur i pajetë ditën e sotme në zonën e plazhit në Golem. Nga të dhënat e para të policisë dyshohet se italiani ka gjetur vdekjen si pasojë e përdorimit të viagrës. Policia ka arritur në këtë përfundim pas gjetjes së stimuluesit seksual në ambientet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.950Z

Zaimi: Shkaku kryesor për urretje është politika

Arbër Zaimi, përfaqësues nga Instituti "Antonio Gramshi" duke folur për dhunën në Kosovë dhe për protestat e disa banorëve për hapjen e zyrave civile, deklaroi se serbët, boshnjakët nuk duan pushtetin e Kosovës, por strukturat paralele të Serbisë. I ftuar në studion e "Ora New

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.031Z

FOTOT/ Britanikët dridhen nga ushtria ruse: Shkaku është ky tank

Britanikët u tallën pak javë më parë me anijet ruse duke i cilësuar si rrangalla. Por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për tankun e ri rus. Daily Mail ka shkruar një artikull për tankune  ri të ushtrisë ruse i cili cilësohet si i frikshëm/. Armata tank është emri i tankut të ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.101Z

Zbulohet shkaku i shpërthimit në Gërdec

Zbulohet shkaku i shpërthimit të fabrikës së demontimit të predhave e municioneve në Gërdec.Trazhgim Sokolaj Prokuroria tani ka një ide të qartë për shkakun e tragjedisë dhe mënyrën si ka ndodhur ajo. Mekanizmi i shpërthimit tragjik, deri pak ditë më parë mister, është zbulu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama