Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaku

Meta: total 1000 / total_found 13954 / time 0.006 / keyword[0] shkaku / docs[0] 13954 / hits[0] 15458 /
Nëse ai ju pëlqen, e zbulojnë gjestet tuaja (FOTO)
  • 2019-01-31

Nëse ai ju pëlqen, e zbulojnë gjestet tuaja (FOTO)

Gratë janë më të mira se meshkujt në artin e joshjes dhe gjuha e tyre e trupit është shumë më e artikuluar Ka gjeste që, përtej qëllimeve tona, e bëjnë një burrë të kuptojë se ne jemi të interesuar për të Loja e joshjes është delikate dhe jo gjithmonë shprehet me fjalë. Në

No Pic available
  • 2019-01-26

Kim Mehmeti flet për Shqip: Botën mund ta ndryshojë vetëm libri!

Analisti i njohur Kim Mehmeti, në një intervistë të dhënë për gazetën Shqip ka zbuluar më tepër për lidhjen e tij me librin. Për shkrimtarin libri është syprinë mbi të cilën ai e sheh fytyrën dhe shpirtin e vet. Librat, si do ta kujtoje lidhjen tënde me to? Libri në jetën time

Bllokohet aksi Tiranë-Elbasan, ky është shkaku (Video)
  • 2019-01-25

Bllokohet aksi Tiranë-Elbasan, ky është shkaku (Video)

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në hyrje të tunelit, duke shkaktuar trafik në rrugë. Në redaksinë e gazetës Shqip ka mbërritur një video ku duket qartë kaosi që është shkaktuar në aksin më të rëndësishëm nacional

Top Story, historia e vrasjes së Elham Elezit, efektivit të RENEA-s
  • 2019-01-24

Top Story, historia e vrasjes së Elham Elezit, efektivit të RENEA-s

Elham Elezaj zë vend në kujtesën e oficerëve më të dalluar të Policisë së Shtetit. Elhami ishte shumë i guximshëm. Një lab trim, që nuk i bënte syri tërr, tha Hil Lushaku, ish-komandant i RENEA-s. Ishte 9 korriku i vitit 1998. Forcat Speciale njoftohen se një person kishte marrë pen

Dashuria, 10 arsye të mira për të zgjedhur një grua të rritur
  • 2019-01-22

Dashuria, 10 arsye të mira për të zgjedhur një grua të rritur

Shkrimtari francez, Yann Moix, deklaroi se pesëdhjetëvjeçaret për të janë të padukshme, por ka shumë që mendojnë ndryshe: ja përse Një det polemikash dhe një imazh që nuk del aq mirë: kjo është ajo që ndodhi me Yann Moix pas shpërthimeve të tij në lidhje me preferencat seksuale.

Qytetari ankohet te Bashkëqeverisja, kreu i hipotekës: Hallin të ta zgjidhë Rama
  • 2019-01-22

Qytetari ankohet te Bashkëqeverisja, kreu i hipotekës: Hallin të ta zgjidhë Rama

Fiks Fare denoncoi veprimet e Hipotekës së Durrësit, e cila ka sorollatur një qytetar për më shumë se 6 vjet. 300 herë ka shkuar qytetari në sportelin e hipotekës së Durrësit dhe asnjëherë nuk i dhanë zgjidhje problemit të tij. Në fund, qytetari ankohet në Platformën e Bashkëqev

PISKAMA ULËRITËSE E NJË NËNE
  • 2019-01-21

PISKAMA ULËRITËSE E NJË NËNE

Ilir Çumani, autor i shkrimit Nga Ilir ÇUMANI (Duke ndjekur emisionin Koha për tu Zgjuar të Bashkim Hoxhës, në News 24) Në përgjumjen e orëve të para të agut të djeshëm, teleshikuesit e televizionit News 24, përjetuan tmerrin e një piskame ulëritëse të një nëne në mjerim. Ajo, d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama