Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkime

Meta: total 1000 / total_found 1237 / time 0.000 / keyword[0] shkarkime / docs[0] 1237 / hits[0] 1499 /
Lezhë, Policia e Shtetit lëviz 11 shefa sektorësh
  • 2016-11-05

Lezhë, Policia e Shtetit lëviz 11 shefa sektorësh

Në deklaratën për mediat, Policia e Shtetit hedh poshtë pretendimet e Partisë Demokratike për shkarkim nga detyra të oficerëve të policisë që morën pjesë në operacionin antidrogë në Reshen ku u zbulua magazine me kanabis. Në një deklaratë për mediat, Policia pranon që ka pasur n

Doni të blini makinë të re? Qeveria shqiptare u jep subvencion
  • 2016-11-04

Doni të blini makinë të re? Qeveria shqiptare u jep subvencion

Qeveria do të subvencionojë drejtuesit e makinave të vjetra, për të blerë automjete të reja. Skemë e re financimi kjo, që do të mbështesë drejtuesit e pamundur ekonomikisht dhe do të eliminojë nivelin e ndotjes së ajrit në vend. Për të nxitur drejtuesit që të blejnë automjet

Kryepolici i Stambollit rrefen mbremjen e 15 korrikut
  • 2016-11-03

Kryepolici i Stambollit rrefen mbremjen e 15 korrikut

Transmetuar me 02112016 - 2030 Drejtori i Policise se Stambollit shpalosi informacione para Komisionit hetimor te Kuvendit i themeluar per hetimin e tentatives se grusht shtetit me 15 korrik qe sipas qeverise turke u organizua nga FETObr br Drejtori i Poli

No Pic available
  • 2016-11-03

Makinat e vjetra, qeveria fond prej 15 milionë eurosh për shoferët

Qeveria do të subvencionojë drejtuesit e makinave të vjetra, për të blerë automjete të reja. Skemë e re financimi kjo, që do të mbështesë drejtuesit e pamundur ekonomikisht dhe do të eliminojë nivelin e ndotjes së ajrit në vend. Për të nxitur drejtuesit që të blejnë automjete t

Testimi i punonjësve socialë, rezultatet nuk ndikojnë në marrëdhëniet e punës
  • 2016-10-08

Testimi i punonjësve socialë, rezultatet nuk ndikojnë në marrëdhëniet e punës

Vijon procesi për rivlerësimin e njohurive të kujdestarëve, punonjësve socialë, mjekëve dhe drejtuesve në qendrat e përkujdesit social në të gjithë Shqipërinë. Ata që nuk rifitojnë konkursin do të largohen nga detyra. Jemi për tolerancë zero karshi çdo rasti dhune në qendrat

No Pic available
  • 2016-09-23

Gjiknuri e mohon: ETF ska të drejta për menaxhimin e kaskadës së Drinit

Ministri i Energjisë Damian Gjiknuri mohon akuzat e Berishës të cilit i drejtohet me “shpifës dixhital” të cilit humbja në Dibër “i ka lënë pasoja dhe e ka irrituar” Më pas Gjiknuri shpjegon se kontrata për Depozitimin e Energjisë në Kushtet e Prurjeve të Mëdh

Akuzat e Berishes Gjiknuri Shpifes dixhital E verteta per kontraten e kaskades se Drinit
  • 2016-09-23

Akuzat e Berishes Gjiknuri Shpifes dixhital E verteta per kontraten e kaskades se Drinit

Transmetuar me 23092016 - 1500 Tirane 23 shtator 2016 NOAal- Ministri i Energjetikes Damian Gjiknuri reagon ndaj deklaratave te ish- Kryeministrit Sali Berisha i cili e akuzoi se kaskada e lumit Drin trajtohet si prone e tij duke den

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama