Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkime

Meta: total 1000 / total_found 1237 / time 0.000 / keyword[0] shkarkime / docs[0] 1237 / hits[0] 1499 /
Vjedhja në Rinas, krim shtetëror
  • 2016-07-05

Vjedhja në Rinas, krim shtetëror

Vjedhja në Rinas është një krim shtetëror dhe kjo po provohet pas çdo veprimi të qeverisë për të fshehur gjurmët. Lënia e aeroportit në mëshirë të fatit, dekonspirimi i raportimeve që flet për pikat e dobëta të sigurisë dhe loja e pingpongut të përgjegjësisë s'e shp

Tahiri u hap dyert terroristëve në Rinas
  • 2016-06-30

Tahiri u hap dyert terroristëve në Rinas

Vendi në alarm, çunat e krimit me "bekimin" e Tahirit bashkëpunojnë në vjedhjen spektakolare në aeroportin e Rinasit, duke vënë në pikëpyetje rendin dhe sigurinë Vëzhgimi/Çako e promovoi kthimin në detyrë nën përgjimin e krimit të organizuar Refreni i djeshëm i publikut: Shqip

Lirimi i të dënuarit me 20 vjet, Manjani: Inspektorët fjetën gjumë, smë dridhet dora për shkarkime
  • 2016-05-24

Lirimi i të dënuarit me 20 vjet, Manjani: Inspektorët fjetën gjumë, smë dridhet dora për shkarkime

Ministria e Drejtësisë ka vendosur shkarkimin nga detyra të tre inspektorëve të burgut të Shën Kollit, pas lirimit të shtetasit nga Kosova Shuaip Zukaj, dënuar me 20 vite burg. Sot, në një prononcim për mediat, ministri i Drejtësisë Ylli Manjani tha se ka nisur prokuroria e rrethit

No Pic available
  • 2016-05-24

Manjani shkarkon nga detyra drejtorin e burgut Shën Koll, Kant Ndoji

Një ditë pas paralajmërimit të Ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani se nga burgu i Shën Kollit do të ketë shkarkime nës kapen me shkelje, sot kreu i Drejtësisë mori vendimin e shkarkimit nga detyra, të drejtorit të këtij burgu, Kant Ndoji. Sipas ministrit të Drejtësisë, vendimi

Lirimi i Zukajt Manjani shkarkon drejtorin e burgut te Shen Kollit
  • 2016-05-24

Lirimi i Zukajt Manjani shkarkon drejtorin e burgut te Shen Kollit

Tirane 24 maj 2016 NOAal - Shkarkohet nga detyra edhe kreu i burgut te Shenkollit ne Lezhe Kant Ndoji Shkarkimi eshte firmosur sot nga ministri i Drejtesise Ylli Manjani per shkak se lejoi lirimin e shtetasit kosovar Shuaip Zukajbr br Shkarkimi eshte bere me motivacionin Neglizhence ne kryerjen e

No Pic available
  • 2016-05-23

Manjani flet për lirimin e Shuaip Zukajt dhe paralajmëron shkarkime

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani paralajmëron shkarkim nga detyra në burgun e  Shën Kollit Lezhë nëse konstatohen shkelje pas lirimit nga qelia të Shuaip Zukaj, i njohur ndryshe edhe me emrin Shaban Zukaj nga Deçani i Kosovës. Sipas denoncimit në media Zukaj, i dënuar me 20 vjet burg

Manjani flet për lirimin e Shuaip Zukajt dhe paralajmëron shkarkime: Nuk do më dridhet dora
  • 2016-05-23

Manjani flet për lirimin e Shuaip Zukajt dhe paralajmëron shkarkime: Nuk do më dridhet dora

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani paralajmëron shkarkim nga detyra në burgun e  Shën Kollit Lezhë nëse konstatohen shkelje pas lirimit nga qelia të Shuaip Zukaj, i njohur ndryshe edhe me emrin Shaban Zukaj nga Deçani i Kosovës. Sipas denoncimit në media Zukaj, i dënuar me 20 vjet bu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama