Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkime

Meta: total 1000 / total_found 1237 / time 0.000 / keyword[0] shkarkime / docs[0] 1237 / hits[0] 1499 /
Shpartallimi i PD-së në Vlorë: Flamur Noka kërkon të vërë kryetar, trafikantin e drogës
  • 2016-12-09

Shpartallimi i PD-së në Vlorë: Flamur Noka kërkon të vërë kryetar, trafikantin e drogës

Situata në degën e PD Vlorë, vazhdon të jetë e zymtë dhe me përplasje të forta. Së fundi për shkak të qëndresës që strukturat e bazës të PD në Vlorë, po i bëjnë Flamur Nokës dhe urdhrit të Lulzim Bashës për riorganizim kanë sjellë përplasje edhe më të forta. Sinjalet

No Pic available
  • 2016-11-17

Patozi: Suksese në jetë Ilir Beqja, është luks nëse opozita merret me ty

Deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar i pari nga radhët e opozitës për përgjimin e ministrit Ilir Beqaj, i cili shkarkon një drejtor shëndetësie në Tropojë se nuk shkoi në mbledhjen e partisë. Patozi shkruan se është luks që Beqaj të akuzohet apo sulmohet sot për këtë veprim,

OSHEE: Situata energjetike është në përmirësim
  • 2016-11-13

OSHEE: Situata energjetike është në përmirësim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije po ndjek me vëmendje situatën e krijuar nga moti i keq me reshje shiu e erë që ka përfshirë vendin tonë. Sipas OSHEE, situata energjetike si pasoje e reshjeve të dendura të shiut ka ardhur duke u përmirësuar. Me gjithë kusht

OSHEE: Reduktohen defektet, 90% e dëmtimeve në zona të thella rurale
  • 2016-11-13

OSHEE: Reduktohen defektet, 90% e dëmtimeve në zona të thella rurale

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike po ndjek me vëmendje situatën e krijuar nga moti i keq me reshje shiu e erë që ka përfshirë vendin tonë. Megjithë kushtet e këqija të motit, me shkarkime atmosferike dhe reshje shiu, grupet e avarisë së kompanisë OSHEE kanë eliminua

No Pic available
  • 2016-11-12

Nën kontroll Kaskada e Drinit, reduktohen shkarkimet

Korporata Elektroenergjitike Shqiptare njoftoi se  po menaxhon në mënyre optimale prurjet në Kaskadën e lumit Drin. Aktualisht prurjet po shfrytëzohen duke ngarkuar maksimalisht të gjitha turbinat e disponibël në HEC Fierzë, HEC Koman dhe HEC Vau i Dejës. Sipas KESH prodhimi ditor është

No Pic available
  • 2016-11-12

Reshjet e shiut, OSHEE: 90% e dëmtimeve në zona të thella rurale

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike po ndjek me vëmendje situatën e krijuar nga moti i keq me reshje shiu e erë që ka përfshirë vendin tonë. Situata energjitike si pasoje e reshjeve të dendura të shiut ka ardhur duke u përmirësuar. Sipas OSHEE megjithë kushtet e këqija t

Situata meteorologjike dhe furnizimet me energji deri në mesditë
  • 2016-11-11

Situata meteorologjike dhe furnizimet me energji deri në mesditë

Ministria e Energjisë dhe Industrisë informon opinionin publik sa vijon për situatën e furnizimit me energji elektrike në të gjithë territorin; nivelin e kuotave, menaxhimin e prurjeve në Kaskadën e Drinit dhe gjendjen e sistemit të transmetimit. TË DHENAT NGA KASKADA E DRINIT (KESH)

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama