Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkimi

Total: 4677
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.650Z

Prifti: Ne Fierze eshte ndalur shkarkimi

Ministri i Energjitikes, Dritan Prifti ka deklaruar se situata ne liqenin e Fierzes eshte nen kontroll dhe se shkarkimi i ujit eshte ndaluar. Ne nje konference per shtyp, Prifti i ka bere thirrje opozites qe te distancohet nga deklaratat e papergjegjshme lidhur me situaten e krijuar nga r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.437Z

Islami: Shkarkimi i Biberajt, tregon perplasjet ne PD

Partia Socialiste ka reaguar dje per shkarkimin e zv/presidentit te aAamblese Parlamentare te KE, Biberaj. Sipas anetarit te delegacionit, Kastriot Islami shkarkimi i Biberajt, tregon konfliktet brenda PD. Islami shtoi gjithashtu se ne letren e kryeparlamentares Topalli, drejtuar KE-se shprehej se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.710Z

Moisiu: Shqetësues shkarkimi i Shaqirit

Gazeta ShqipKryeministri ia arriti atë për të cilën këmbënguli që në 2005-n Ish-Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, e shikon shqetësues mënyrën e shkarkimit të drejtorit të Shërbimit Informativ Shtetëror, Bahri Shaqiri. Në një intervistë telefonike dhënë Top Channel, Moisiu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.389Z

KESH: Shkarkimi i kaskadave, do të vazhdojë

Tiranë, 20 prill, NOA - Shkarkimi i kaskadave të hidrocentraleve në veri të vendit do të vazhdojë, pasi një veprim i tillë kushtëzohet nga prurjet e mëdha të ujit brenda tyre, për shkak të reshjeve të mëdha që po bien në veri të vendit. Një fakt të tillë e bëri me dijeni,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.666Z

PS vendos, mocion shkarkimi për Topallin

Partia Socialiste ka vendosur sot në një mbledhje të posaçme,  ‘mocion shkarkimi’ për  kryetaren e kuvendit Jozefina Topalli. PS ka vendosur fillimisht ngritjen e një grupi pune i cili do të merret me hetimin e sjelljes së Topallit lidhur me ligjet në fuqi dhe ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.791Z

Shkarkimi i imamit ndan myslimanët në Shqipëri

Share Komuniteti Mysliman i Shqipërisë është përfshirë në një debat pas shkarkimit të Lulzim Plloçit, imami i Xhamisë së Medresesë në Tiranë dhe predikuesit të saj, Ferid Piku. Lëvizja shihet si pjesë e një sulmi nga lidershipi i Komunitetit Mysliman, i cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.361Z

Qefalia Shkarkimi im politik

Kryekomunari i Dajtit Kujtim Qefalia reagoi dje kunder vendimit te Keshillit te Ministrave per shkarkimin e tij. Permes nje deklarate per mediat Qefalia e ka cilesuar vendimin e qeverise te pabaze dhe politik. Deshiroj te theksoj se ky eshte nje vendim kryekeput politik kunder zhvillimit dhe suksesi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama