Rezultate te kerkimit per termin: +Shkelqim +Ganaj +Ne

Total: 48
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.928Z

Edhe Apeli në rrezik, ILDKPKI: 50% e gjyqtarëve ikin nga pasuria

Kontrolli i pasurive të gjyqtarëve dhe prokurorëve ka qenë prioriteti kryesor i punës së ILDKPKI-së gjatë vitit 2017. Shkëlqim Ganaj, kreu i Inspektoriatit të Lartë të Deklarimit e Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesit, pohoi para Komisionit të Ligjeve se të dhënat ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.489Z

ILDKPKI nis hetimet për deputetin Alfred Peza

Pas publikimit të faktit se deputeti socialist kishte blerë aksione 1 miliardë lekë dhe sqarimit se ato ishin pjesë e kursimeve, ILDKPKI ka nisur kontrollin e plotë dhe hetimin administrativ për deklaratat e interesave private të deputetit socialist të Kuvendit të Shqipërisë Alfred

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.440Z

Rama: Vota per kreun e ILDKP, nuk ishte kunder PD

Levizja Socialiste per Integrim, ka sqaruar dje votimin kunder kandidatures per kreun e Inspektoratit te Larte te Deklarimit te Pasurive, Zana Xhuka. Ne nje deklarate per mediat, Sekretari i Pergjithshem i LSI-se, Luan Rama u shpreh se vota kunder e deputeteve te kesaj force politike, nuk ka qene ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.700Z

Hetime ne Kosove per pasurite e zyrtareve

e Merkure 22 Tetor 20141232 pm p classwp-caption-text Kreu i ILDKP Shkelqim GanajbrbrZyrtaret e larte shqiptare apo dhe politikanet perdorin Aeroportin e Prishtines per udhetimet e tyre ndersa i deklarojne biletat si fatura te paguara per udhetim te nisur ne Aeroportin e Tiranes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.428Z

Kuvendi voton Zana Xhuken ne krye te ILDKP

Kuvendi voton Zana Xhuken ne krye te ILDKP E hene 21 Janar 2013 2052 p styletext-align justify Kuvendi voton Zana Xhuken ne krye te ILDKPKy sesion parlamentar ka nisur me votimin e kreut te ri te Inspektoratit te Larte te Deklarimit te Pasurive Zana Xhuka duke hedhur poshte kandidaturen tjeter a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.039Z

Presidenti ankimon ne Kushtetuese shkarkimin e kreut te ILDKP

Transmetuar me 03032014 - 1752 PUBLICITET br br Tirane 3 mars 2014 NOAal- Presidenti i vendit Bujar Nishani ka ankimuar ne Gjykaten Kushtetuese shkarkimin e kreut te ILDKP Zana Xhukabr br Presidenti u shpreh se shkarkimi i Xhukes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.714Z

ILDKP hetim doganiereve qe nga 2003

e Shtune 17 Janar 20151420 pm p classwp-caption-textSpiropali dhe Ganaj dje gjate nenshkrimit te marreveshjesbrbrAdministrata doganore e cila ka detyrimin e deklarimit te pasurise do te kaloje ne filtra te metejshme verifikimi per te garantuar vertetesine e transparencen Kete du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama