Rezultate te kerkimit per termin: +Shkoder

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.610Z

Shkoder asgjesohen 2148 rrenje kanabis

Foto ilustruese PUBLICITET Shkoder 20 qershor 2014 NOAal- Policia e Shkodres ka bere te mundur identifikimin dhe asgjesimin e 15 parcelave te mbjella me bime narkotike te llojit kanabis sativa ne Shkoder dhe Malesi te Madhe Gjithsej jane identifikuar dhe asgjesuar 2148 rrenje Canab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.452Z

Permbytje ne Shkoder alarm

Situate e rende paraqitet ne Shkoder ku si pasoje e reshjeve te dendura te shiut ka bere qe lumi Bune te dale nga shtrati duke mbuluar rrugen kombetare Lezhe-Shkoder. Shume banesa ne komunen Ana e Malit jane rrethuar nga ujerat. Shqetesimet me te medha konstatohen ne komunat e Dajcit dhe Obotit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.541Z

Nisin karnavalet ne Shkoder

Nisin karnavalet ne Shkoder E diel 10 Shkurt 2013 1501 p styletext-align justify Nisin karnavalet ne ShkoderMaska e kostume veneciane te epokave te ndryshme apo edhe figura te njohura te perrallave per femije kane mbushur sheshin kryesor Luigj Gurakuqi ne Shkoder duke zyrtarizuar nisjen e festes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.035Z

Shkoder, perkujtohen pionieret e gjermanishtes

Kane bere profesionin e tyre te nderuar si mesues gjermanishteje pasi jane diplomuar ne perendim , por kane jetuar mes frikes dhe persekutimit te regjimit komunist. Jane pushuar nga puna, jane surverjuar, jane burgosur, por kane mbetur figura te nderuar te arsmit shqiptar.  Shoqata e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.754Z

Shkoder asgjesohen 4340 rrenje kanabis

Foto ilustruese PUBLICITET Shkoder 11 qershor 2014 NOAal- Policia e Shkodres ka asgjesuar diten e djeshme nje sasi prej 4340 rrenje bime narkotike te llojit cannabis sativabr br Lenda narkotike ka qene e mbjelle ne 8 parcela ne zonat e meposhtmebr br Fshati Pylaj Komuna Shosh e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.390Z

Shkoder asgjesohen 2865 rrenje kanabis

Shkoder 7 gusht 2014 NOAal- Nje operacion i policise se Shkodres beri te mundur 2865 rrenje kanabis sativa te mbjella ne 11 parcela te ndryshmebr br Ne fshatin Sume te komunes Pult ne Shkoder u gjeten kater parcela te mbjella me bime narkotike te llojit kanabis sativa gjithsej 395 rrenjebr br Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.398Z

Hekurudha Tirane- Shkoder e amortizuar

Linja hekurudhore Tirane Shkoder ka probleme te dukshme qe lidhen kryesisht me infrastrukturen e amortizuar dhe levizjen e ngadalte te trenavegje qe ka bere qe gjate ketyre viteve ajo te humbase ne tregun e konkurences me mjetet e tjera te transportit. Drejtori i hekurudhes Tonin Trupa pohon faktin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama