Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodra

Total: 9365
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.714Z

VIDEO/ Spanja bllokohet në trafik duke lënë Shkodrën

Pak pasi ka përfunduar ndeshjen përfaqësuesja spanjolle ka hipur në autobusët e tyre për tu larguar nga Shkodra pas fitores 2 0 kundër Shqipërisë, por ajo është bllokuar në trafik. Shikoni videon me poshte   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.961Z

Shkodër, vetëmbytet në lumin Bunë 62-vjeçari

Një person është gjetur i mbytur këtë mëngjez në lumin e Bunës, pranë fshatit Zus të Shkodrës. Viktima është identifikuar si shtetasi Nikë Strugaci, 62 vjeç nga Shkodra. Sipas policisë, nga ekspertiza paraprake rezulton se viktima nuk ka shenja dhune në trup dhe dyshohet se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.124Z

Asnje piste per vrasjen ne Torovice

brbrKur kane kaluar me shume se 24 ore nga vrasja e 26-vjecarit Ajet Qokthi ne Torovice policia ende nuk ka gjetur ende asnje gjurme te vraseseve E kontaktuar nga Vizion Plus Policia e Lezhes deklaroi se edhe gjate dites se sotme po merren ne pyetje persona nga zona e Torovices dhe Bushatit Burime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.514Z

Shkoder aksidentohet 22-vjecari

brbrNje 22-vjecar nga Shkodra mbeti i plagosur rende mengjesin e kesaj te shtune ne nje aksident rrugor ne aksin Shkoder-Koman Ai po udhetonte me makinen e tij kur prane nje kthese ka humbur kontrollin Per pasoje automjeti ka rene nga nje lartesi prej 20 metrash duke u rrokullisur disa here Udhetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.223Z

Reforma në drejtësi, Ambasadori i Austrisë: Mos ketë kthim pas

Ambasadori i Austrisë, Johan Sattler tha nga Shkodra se reforma në drejtësi duhet të ishte bërë që në vitin 1998 apo 2008, por ajo që ka rëndësi është që mos kthehet pas. Sattler: Shqipëria ka bërë hap me rëndësi me miratimin e reformës në drejtësi. Sigurisht do të kishte qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.392Z

Tre humbje jete në Spitalin Infektiv, ministria jep detajet

Tre persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Spitalin Infektiv duke e çuar në 72 numrin e vdekjeve nga Covid-19 në vendin tonë. “Fatkeqësisht 3 qytetarë kanë humbur betejën me Covid19 gjatë 24 orëve të fundit. Një 57 vjeçar nga Shkodra, një 65 vjeçar nga Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.846Z

Berisha: Rama më bën nder duke më urryer

12/06/2009  Mitingu i Shkodrës Mijëra qytetarë të Shkodrës kanë pritur dje në një miting madhështor Kryeministrin e vendit, njëkohësisht kryetar i PD-së, Sali Berisha. Pasi falënderoi popullin e Shkodrës për mbështetjen e dhënë jo vetëm në të gjitha fushatat elektorale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama