Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodran

Total: 4429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.648Z

SHKODRAN MUSTAFI

Rubrika/Në gjuhën tonë të bukur: shqip 1.Kur Shkodran Mustafi shenoi golin e parë kundër Ukrainës për skuadrën gjermane, shqiptarët u gëzuan dyfish. U gëzuan se shenoi Gjermania, ekip i zemrës për shumicën e tyre. U gëzuan se shenoi një lojtar i gjakut tonë, i pari futbollist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.630Z

Sampdoria blen Shkodran Mustafin

/* */ GENOVA, 3 janar 2012 – Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi është blerja dimërore e Sampdorias, skuadrës italiane të Serisë B.Kosovari 19-vjeçar vjen nga Everton, por është rritur në Gjermani te Hamburgu.Samp b&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.052Z

Shkodran Mustafi i jep fund beqarisë

Mbrëmjen e djeshme mbrojtësi i Kombëtares gjermane Shkodran Mustafi i ka dhënë fund beqarisë. Futbollisti i famshëm shqiptar është martuar me Vjosa Kaban, ndërsa dasma është organizuar në Gostivar në një ceremoni krejtësisht private dhe larg vëmendjes së medieve. Ndajeni këtë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.593Z

Foto/ Shkodran Mustafi uron Bajramin

Mbrojtësi i Kombëtares gjermane, Shkodran Mustafi ka uruar Fitër Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë. Në një postim në rrjetin social "Facebook", Mustafi ka disa fjalë speciale për këtë ditë të madhe. Kujtojmë se Mustafi dhe Gjermania do të përballen ditën e enjte kundër F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.170Z

Shkodran Mustafi drejt Barcelonës?

Drejtuesit e Barcelonës e kanë vëzhguar mbrojtësin e Valencias, Shkodran Mustafi në ndeshjen kundër Granadas. Barcelona e ka marrë seriozisht transferimin e mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafit nga Valencia. Sipas tw përditshmes sportive katalane "Mundo Deportivo", drejtori sportiv i Bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.278Z

Shkodran Mustafi kalon tek Liverpuli

Shkodran Mustafi pritet ta vesh fanelën e Liverpoolit në sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e Liverpoolit e kanë marrë seriozisht transferimin e Shkodran Mustafit nga Valencia gjatë kësaj vere. Sipas tabloidit britanik, "Express", Liverpool do të dërgoj disa zyrtarë në Spanjë për të përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.101Z

Ja sa kushton Shkodran Mustafi

Fitimi i titullit kampion bote me Gjermaninë dhe transferimi në Valencia, ku është shndërruar në një mbrojtës të pazëvendësueshëm, ka bërë që Shkodran Mustafit t’i rritet vlera në treg. Sipas portalit të njoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama