Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodran

Total: 4429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.052Z

Shkodran Mustafi i jep fund beqarisë

Mbrëmjen e djeshme mbrojtësi i Kombëtares gjermane Shkodran Mustafi i ka dhënë fund beqarisë. Futbollisti i famshëm shqiptar është martuar me Vjosa Kaban, ndërsa dasma është organizuar në Gostivar në një ceremoni krejtësisht private dhe larg vëmendjes së medieve. Ndajeni këtë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.593Z

Foto/ Shkodran Mustafi uron Bajramin

Mbrojtësi i Kombëtares gjermane, Shkodran Mustafi ka uruar Fitër Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë. Në një postim në rrjetin social "Facebook", Mustafi ka disa fjalë speciale për këtë ditë të madhe. Kujtojmë se Mustafi dhe Gjermania do të përballen ditën e enjte kundër F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.170Z

Shkodran Mustafi drejt Barcelonës?

Drejtuesit e Barcelonës e kanë vëzhguar mbrojtësin e Valencias, Shkodran Mustafi në ndeshjen kundër Granadas. Barcelona e ka marrë seriozisht transferimin e mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafit nga Valencia. Sipas tw përditshmes sportive katalane "Mundo Deportivo", drejtori sportiv i Bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.278Z

Shkodran Mustafi kalon tek Liverpuli

Shkodran Mustafi pritet ta vesh fanelën e Liverpoolit në sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e Liverpoolit e kanë marrë seriozisht transferimin e Shkodran Mustafit nga Valencia gjatë kësaj vere. Sipas tabloidit britanik, "Express", Liverpool do të dërgoj disa zyrtarë në Spanjë për të përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.101Z

Ja sa kushton Shkodran Mustafi

Fitimi i titullit kampion bote me Gjermaninë dhe transferimi në Valencia, ku është shndërruar në një mbrojtës të pazëvendësueshëm, ka bërë që Shkodran Mustafit t’i rritet vlera në treg. Sipas portalit të njoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.718Z

Sigurisht edhe Shkodran Mustafi

Gjermania e ka shpallur listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës, ndaj Gjibraltarit dhe Spanjës. Joachim Low sigurisht që i ka bërë vend në mesin e të ftuarve edhe shqiptarit, Shkodran Mustafi. Pas formës impresive me Valen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.782Z

Ndalet Shkodran Mustafi

Ka përfunduar barazim 0:0 ndeshjes e zhvilluar në stadiumin Mestalla, mes Valencias dhe Villarrealit. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për xhiron e 29 të kampionatit spanjoll.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Për Valencian 90’, u paraqit Shkodran Mustaf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama