Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Meta: total 1000 / total_found 1270 / time 0.001 / keyword[0] shkreli / docs[0] 1270 / hits[0] 2425 /
No Pic available
  • 2016-11-09

Lajm i keq për shqiptarët, Suzana Shkreli humb zgjedhjet për Kongresin amerikan

Kandidatja shqiptaro-amerikane, Suzana Shkreli ka humbur zgjedhjet e saj për Kongresin amerikan. Ajo kandidonte në Miçigan nën siglën e demokratëve dhe mori një mbështetje të fortë nga Presidenti Obama. Mirëpo Shkreli, asistente-prokurore në SHBA humbi zgjedhjet m përballë kandidatit r

No Pic available
  • 2016-11-09

Gara për Kongresin amerikan, Suzana Shkreli humb thellë

Kandidatja demokrate për në Kongresin amerikan, shqiptarja Suzana Shkreli humbi në garën e saj kundër rivalit. Ai mundi të fitonte vetëm 37 për qind të votave kundrejt rivalit të saj republikan Mike Bishop,  që fitoi 58%. Ajo garonte në Detroit, ku ndodhet edhe komuniteti më i madh shq

Obama mbështet shqiptaren Suzana Shkreli
  • 2016-10-25

Obama mbështet shqiptaren Suzana Shkreli

Presidenti Barack Obama ka deklaruar se mbështetet shqiptaren Suzana Shkrelin, e cila kandidon për postin e përfaqësimit të zonës së Miçiganit në Kongres. Obama e ka cilësuar atë si një lidere të fortë dhe të zgjuar. Nëse zgjidhet, 29-vjeçarja Shkreli do të bëhet gruaja më e re e

No Pic available
  • 2016-10-24

Berisha, apel shqiptaro-amerikanëve: Votoni Suzanna Shkelit, bijën e kombit tonë

Pas kreut të PD-së Lulzim Basha, edhe ish-kryeministri Sali Berisha u ka bërë thirrje shqiptarëve që të votojnë për prokuroren shqiptaro-amerikane Suzanna Shkrelin si anëtare të Partisë Demokrate të Amerikës për në Kongresin Amerikan në shtetin e Miçiganit. Statusi i Berishës Te d

FOTOT/ Pallati sekret poshtë Tiranës,ja  imazhet e tuneleve të komunizmit
  • 2016-10-24

FOTOT/ Pallati sekret poshtë Tiranës,ja imazhet e tuneleve të komunizmit

Sistem ajrimi, gjeneratorë, tunele dhe dalje të brendshme nëntokësore në Ministrinë e Punëve të Brendshme (në dy godina të sajat), dalje pranë kinema Millenium, dalje pranë Ministrisë së Mbrojtjes dhe jo vetëm. Një pallat sekret larg syve të publikut e krejt afër qendrës. Strehi

No Pic available
  • 2016-10-24

Obama mbështet Suzana Shkrelin për në Kongres

Presidenti amerikan Barak Obama ka mbështetur kandidaten me origjinë shqiptare, Suzana Shkreli, e cila këtë vit garon për një vend për Dhomën e Përfaqësuesve në Kongresin amerikan. Lideri i Shtëpisë së bardhë, e përkrahu 29-vjeçaren e cila punon si ndihmës-prokurore, gjatë një de

No Pic available
  • 2016-10-23

FOTOT/ Pallati sekret poshtë Tiranës,ja imazhet e tuneleve të komunizmit

Sistem ajrimi, gjeneratorë, tunele dhe dalje të brendshme nëntokësore në Ministrinë e Punëve të Brendshme (në dy godina të sajat), dalje pranë kinema Millenium, dalje pranë Ministrisë së Mbrojtjes dhe jo vetëm. Një pallat sekret larg syve të publikut e krejt afër qendrës. Streh