Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Meta: total 1000 / total_found 1270 / time 0.000 / keyword[0] shkreli / docs[0] 1270 / hits[0] 2425 /
Byroja e re Politike e Edvinit
  • 2009-12-23

Byroja e re Politike e Edvinit

Edi Rama s’është lodhur shumë të përzgjedhë njerëzit me të cilët do përpiqet t’i mbajë shqiptarët të izoluar nga Perëndimi. Nga Byroja e vjetër tek byroja e re e PS-së, rruga është e shkurtër dhe kalon nga etërit tek bijtë. Sipas këtij mekanizmi janë përzgjedhur I

Përvjetori i Stalinit – përkujtojnë para Parlamentit nostalgjikët e nomenklaturës së vjetër komuniste
  • 2009-12-22

Përvjetori i Stalinit – përkujtojnë para Parlamentit nostalgjikët e nomenklaturës së vjetër komuniste

Edvin Rama mbyll serinë e palo-protestave me promemorien e diktatorit sovjetikMbyllet seria e dështuar e protestave të opozitës me një palo-tubim, dje, më 21 dhjetor, në përvjetorin e diktatorit më të egër të Bashkimit Sovjetik dhe mbarë botës, Josif V. Stalin. Ashtu siç edhe paralajm

No Pic available
  • 2009-12-19

Italianët, investime në zonate thella të Shkodrës

18/12/2009  Përfitojnë 1800 familje të Shkrelit dhe Kastratit, do të nxiten të hapin biznese SHKODER- Veriu i Shqipërisë vihet në qendër të investitorëve italianë. Pikërisht zonat më problematike të Dukagjinit kanë përfituar investime falë një bashkëpunime mes disa orga

No Pic available
  • 2009-12-19

Rama: Protestojmë për festa, pasi nuk do kemi mundësi t’i festojmë atoNga TemaPartia Socialiste vijoi dje protestat në qytetin e Elbasanit, duke vënë sërish theksin te kriza ekonomike që ka kapluar vendin. Kryetari i PS, Edi Rama, tha se po protestoh

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Rama: Protestojmë për festa, pasi nuk do kemi mundësi t’i festojmë atoNga TemaPartia Socialiste vijoi dje protestat në qytetin e Elbasanit, duke vënë sërish theksin te kriza ekonomike që ka kap

No Pic available
  • 2009-12-14

Komenti/Dallimet thelbësore ndërmjet mitingut madhështor të lirisë, me grumbullimet bojkotuese të E. Ramës

Nuk ka ndodhur ndonjëherë që Sheshi Skënderbej të përmbushej plot e përplot dhe të përfshinte pjesë të bulevardit Zog I, si edhe pjesë të fillimrrugëve të Durrësit e të Kavajës. As në kohën e diktaturës, as në atë të demokracisë, kjo dendësi njerëzish është pa precedent.

No Pic available
  • 2009-12-11

Tahiri: Kostoja e mitingut, 4 milionë euro

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli, ka akuzuar dje kryetarin e opozitës si strumbullarin e korrupsionit në Shqipëri. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e selisë blu tha se Partia Demokratike gjithashtu denoncon Edvin Kristaq Ramën, njeriun që për 9 vite rresht