Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Meta: total 1000 / total_found 1270 / time 0.000 / keyword[0] shkreli / docs[0] 1270 / hits[0] 2425 /
No Pic available
  • 2017-11-02

Sot në Himarë hapen sportele për regjistrimin e pronave

Sot në Himarë do të hapen sportele për regjistrimin e pronave. Lajmin e bëri të diture Zv/ministri i Infrastrukturës Artan Shkreli në studion e Arena të Dritan Hilës. Shkreli tha se këto sportele do të happen në orën 10:00 për të inkurajuaj banorët e Himarës që nuk kanë pronat e

No Pic available
  • 2017-11-02

Publikohet fotoja e rrallë nga Himara

Ka diskutimet të herëpashershme për krahinën e Himarës për shkak se aty jeton një pakicë që flet gjuhën greke. Por siç quhej ajo dikur? Kur u themelua? Këto përgjigje i jep arkitekti Artan Shkreli, i cili ka publikuar një foto të rrallë. Shkreli: Himara e re ose Himara Bregdetare (Ma

No Pic available
  • 2017-11-01

Artan Shkreli: Në Himarë po aktivizohen grupe për qëllime dashakeqe

Në Himarë zhurma dhe tensioni disi artificial ishte i madh për pesë objekte të prishura, që më shumë anojnë nga kioskat e buzë rrugës. Zëvendësministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli, në një prononcim për Mapo shprehet se e gjithë kjo situatë konflikti, me flamuj

No Pic available
  • 2017-11-01

 Himara, një ditë pas aksionit

Një ditë pas aksionit të IKMT që prishi 8 ndërtesa, situata në Himarë në dukje ishte e qetë. Fadromat e Inspektoratit Kombëtar të Mbrojtjes së Mjedisit janë larguar duke lënë pas gërmadhat e objekteve të shembura, në pritje të vendimit të gjykatës Administrative e Vlorës që ve

No Pic available
  • 2017-11-01

Shkreli: E vërteta e pronave në Himarë dhe ndërhyrjet e oligarkëve

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Artan Shkreli i ftuar në Arena nga Dritan Hila në Ora News, thotë se një pjesë e banorëve të Himarës nuk kanë dokumente për pronat e tyre pavarësisht se janë të trashëguara Shkreli: Një pjesë e komunitetit himarjot nuk ka arritur ta regjistrojë

No Pic available
  • 2017-11-01

Absurdi, Shkreli: Në Prespë, një vëlla është shpallur grek e tjetri bullgar

Zv/ministri i Infrastrukturës Artan Shkreli tregoi një rast absurd me vetëdeklarimet e minoritarëve në Prespë. Ai tha në Arena nga Dritan Hila në Ora News, u shpreh se një vëlla ka deklaruar përkatësinë greke dhe tjetri bullgare. Shkreli: Shiko tju them një gjë me absurditetin e vetë

No Pic available
  • 2017-10-07

Po prezantohen zv/ ministrat

Ne Asamblene Kombetare prezantohet zv/ministrat  Zv. Ministri i Mbrotjes Petro Koçi Zv/ ministrat e Drejtësisë Toni Gogu Teuta Vodo 3 zv/ministra në Ministrinë e Evropës dhe Punëve të Jashtme Klea Maliqi do të mbulojë integrimin Artemisa Dralo  përfaqësuese e minoritetet Etjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama