Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Meta: total 1000 / total_found 1270 / time 0.000 / keyword[0] shkreli / docs[0] 1270 / hits[0] 2425 /
EMRAT/ Rama prezanton zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja
  • 2017-10-07

EMRAT/ Rama prezanton zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja

Në Asamblenë e Partisë Socialiste kryeministri Edi Rama prezantoi emrat e zv/Ministrave të rinj të qeverisë Rama 2. Në Ministrinë e Financave dhe Ekonomisë do të kemi 4 zëvendësministra: Erjon Luçi Albana Shkurta Daina Sorrensen Elton Haxhi Në Ministrinë e Energjetikes dhe Infrastruk

No Pic available
  • 2017-10-07

Ja zv/ ministrat e kabinetit Rama II: Mes tyre një daneze e kosovarë

Kryeministri Edi Rama prezantoi sot emrat e zv/ ministrave të çdo dikasteri të cilat do të zyrtarizohen javën tjetër. Para anëtarëve të Asamblesë Kombetare Rama prezantoi zv/ ministrat së bashku dhe me një cv për secilin prej tyre. Mes zv/ ministrave ka 3 shtetas shqiptarë nga Kosova d

Lista e plotë/ Rama prezanton 33 zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja
  • 2017-10-07

Lista e plotë/ Rama prezanton 33 zv.ministrat e Qeverisë, kush mbetet dhe prurjet e reja

Në Asamblenë e Partisë Socialiste kryeministri Edi Rama prezantoi emrat e zv/Ministrave të rinj të qeverisë Rama 2. Në Ministrinë e Financave dhe Ekonomisë do të kemi 4 zëvendësministra: Erjon Luçi Albana Shkurta Dajna Sorensen Elton Haxhi Në Ministrinë e Energjetikes dhe Infrastrukt

Emrat/ Kush janë 5 zv/ministrat që Rama u beson edhe 4 vjet të tjera
  • 2017-10-07

Emrat/ Kush janë 5 zv/ministrat që Rama u beson edhe 4 vjet të tjera

Gjatë mbledhje së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama, ka prezantuar 33 emrat e zëvendësministrave. Por, ajo që bie në sy në listën e emrave të prezantuar, ka nga ata që janë rikonfirmuar si zëvendësministra. Nga këtë 33 emra 5 janë rikonfirmuar në

BK, ekspozitë homazh kushtuar albanologut Robert Elsie
  • 2017-10-02

BK, ekspozitë homazh kushtuar albanologut Robert Elsie

Biblioteka Kombëtare, në homazh të kontributit të çmuar të albanologut dhe studiuesit Robert Elsie, ka hapur një ekspozitë me ekzemplarë të librave të tij, që ruhen në fondin e saj. Robert Elsie, krahas kontributit të tij të çmuar si albanolog, studiues e përkthyes do të kujtohet m

No Pic available
  • 2017-09-23

Kush janë zëdhënësit e rinj të ministrave

Pasi zgjodhën sekretarët e Përgjithshëm, ministrat e rinj të Qeverisë Rama 2 kanë zgjedhur edhe këshilltarët mediatikë, ata që do bëjnë lidhjen dhe rakordimin me mediat. Panorama publikon listën me emrat e tyre. Kështu, Glevin Dervishi që ka qenë te Ditmir Bushati, ka kaluar tashmë

No Pic available
  • 2017-09-15

Martin Shkreli do të vuajë dënimin në burgun e kollareve të bardha

Martin Shkreli do të shërbejë 4 muaj burg në Qendrën Metropolitane të Dënimit në Bruklin ndërkohë që pret gjykimin për një sërë rastesh mashtrimi. Vendi është i njohur si burgu i “kollareve të bardha”, mafiozëve dhe të dyshuarve për terrorizëm, të cilëve i mohohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama