Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Meta: total 1000 / total_found 1270 / time 0.000 / keyword[0] shkreli / docs[0] 1270 / hits[0] 2425 /
No Pic available
  • 2017-09-14

5 mijë dollarë kush i shkul një fije floku Clinton, burg për Martin Shkrelin

Një gjyqtare dha urdhër të mërkurën për burgimin e Martin Shkrelit, ish drejtor ekzekutiv i një kompanie farmaceutike, pasi arriti në përfundimin se ai kishte shkelur marrëveshjen e lirimit me kusht, duke shkruar një mesazh në Facebook që ajo tha se përbënte kërcënim për ish-kandid

No Pic available
  • 2017-09-14

Kërcënoi Hillary Clinton, burg për Martin Shkrelin

Një gjyqtare dha urdhër të mërkurën për burgimin e Martin Shkrelit, ish drejtor ekzekutiv i një kompanie farmaceutike, pasi arriti në përfundimin se ai kishte shkelur marrëveshjen e lirimit me kusht, duke shkruar një mesazh në Facebook që ajo tha se përbënte kërcënim për ish-kandid

No Pic available
  • 2017-09-14

5 mijë USD për këdo që i shkul një fije floku Hillary Clinton, gjyqtarja urdhëron burgimin e shqiptarit më të urryer

  Një gjyqtare dha urdhër të mërkurën për burgimin e Martin Shkrelit, ish-drejtor ekzekutiv i një kompanie farmaceutike, pasi arriti në përfundimin se ai kishte shkelur marrëveshjen e lirimit me kusht, duke shkruar një mesazh në Facebook që ajo tha se përbënte kërcënim p

No Pic available
  • 2017-09-08

Prokurorët kërkojnë burgim për Martin Shkrelin: Kërcënoi Hillary Clinton

Prokurorët amerikanë kanë kërkuar nga gjykata që Martin Shkrelit ti hiqet lirimi me kusht dhe të burgoset për shkak të kërcënimeve që ka bërë kundër Hillary Clinton. Që nga 4 gushti 2017, Shkreli ka përshkallëzuar kërcënimet dhe ngacmimet që justifikojnë arrestimin e tij në pri

No Pic available
  • 2017-09-07

Kuvendi i ri: Ikin liberalët, mbijetojnë militantët

Nga 140 deputetë të parlamentit të ri (2017-2021) 61 deputetë ose 44% nuk kanë qenë parlamentarë gjatë legjislaturës së kaluar, dhe me ndonjë përjashtim të ndonjë deputeti që ka qenë vite më parë në parlament, ata përbëjnë edhe prurjet e reja në politikë. Pjesa tjetër prej 7

No Pic available
  • 2017-09-01

Sa u kushtuan shqiptarëve shpenzimet e deputetëve në bileta, dieta dhe hotele në 2017-n

Udhëtimet e deputetëve jashtë vendit, gjatë gjashtëmujorit të parë të vitit 2017, duke përfshirë bileta avioni, hotele, dieta, dreka dhe darka, u kanë kushtuar 13 341 516 lekë taksapaguesve shqiptarë. Shqiptarja.com zbardh 34 emrat e deputetëve që kanë udhëtuar jashtë vendit gjatë

No Pic available
  • 2017-08-05

Martin Shkreli shpallet fajtor

Biznesmeni kontrovers shqiptaro-amerikan, Martin Shkreli është shpallur fajtor për tri nga tetë akuzat federale të ngritura ndaj tij. I konsideruar si njeriu më i urryer në Amerikë pasi shumëfishoi çmimin e barnave kundër HIV AIDS, u akuzua për mashtrim ndaj investitorëve. Ai do të pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama