Rezultate te kerkimit per termin: +Shkreli

Meta: total 1000 / total_found 1270 / time 0.000 / keyword[0] shkreli / docs[0] 1270 / hits[0] 2425 /
Dritëroi në burgologjinë e Visar Zhitit
  • 2017-02-18

Dritëroi në burgologjinë e Visar Zhitit

Në librat Rrugët e Ferrit dhe Ferri i çarë, të botuara para ca vitesh, që autori i tyre, Visar Zhiti, i quan me neologjizëm burgologji, ndër të tjera gjejmë dhe copëza rrëfimesh për shkrimtarin Dritëro Agolli e të tjerë, të cilat dëshmojnë, mbase më mirë se një intervistë

No Pic available
  • 2017-02-14

Nga Blendi Fevziu/ Ku kanë humbur Lamja me Shkrelin?

E keni parë Artan Lamen? Ka kohë që nuk flet dhe nuk del në Tv. Nuk e kam fjalën për dalje paradë ku shpërndahen çertifikata legalizimi për ata që kanë qenë më të mirët në zaptimin e trojeve apo më të aftë për të shkelur ligjin. Dhe që tani legalizohen me bujë dhe live në Tv

No Pic available
  • 2017-02-02

Zbardhet sherri i Arta Dades me Shpëtim Idrizin për Çamërinë

Përplasjet e Arta Dades me partinë aleate në qeveri, PDIU-në, janë thelluar edhe më shumë dhe janë shtrirë edhe në Konferencën e Kryetarëve. Edhe pse dy deputetë socialistë, Artan Gaçi dhe Enkelejda Shkreli kanë bashkëfirmosur me PDIU-në ngritjen e një komisioni parlamentar për v

No Pic available
  • 2017-01-18

Shikoni si poshtërojnë Martin Shkrelin / VIDEO

Martin Shkreli do ta ketë të vështirë të fitojë simpatinë e amerikanëve, edhe pse kanë kaluar gati dy vjet që nga kur shkodrani shkaktoi një stuhi kritikash mbi çmimet e një ilaçi për trajtimin e SIDA-s. Ai u bë i njohur botërisht pasi rriti çmimin e ilaçit kundër AIDS nga 13.5 n

Çamëria, flasin 2 deputetët e PS: Pse firmosëm për komisionin për zbardhjen e tragjedisë
  • 2017-01-15

Çamëria, flasin 2 deputetët e PS: Pse firmosëm për komisionin për zbardhjen e tragjedisë

Kërkesa parlamentare e 7 deputetëve për të ngritur një komision mbi zbardhjen e tragjedisë së Çamërisë dhe gjenocidit mbi shqiptarët e kësaj zone, mban firmat edhe të dy deputetëve socialistë, Artan Gaçi dhe Enkelejda Shkreli. Këta dy ligjvënës i janë bashkuar nismës me bind

No Pic available
  • 2017-01-09

Twitter i pezullon llogarinë Martin Shkrelit

Twitter ka konfirmuar se llogaria e Martin Shkrelit është pezulluar përkohësisht pasi kishte postuar disa foto të montuara me fotoshop duke u përqafuar në një shtrat me redaktoren e ‘Teen Vogue’, Lauren Duca. Shkreli mund të apelojë pezullimin e llogarisë së tij dhe të kërk

INTERVISTA/ Floriana Garo: Dua të birësoj një fëmijë të braktisur
  • 2016-12-18

INTERVISTA/ Floriana Garo: Dua të birësoj një fëmijë të braktisur

Si moderatore e Jo vetëm modë, Floriana Garo të lë përshtypjen e vajzës që sdo ta trazojë shpirtin me njerëz fatkeq dhe të braktisur nga më të afërmit e tyre. Por, në këtë atmosferë festive të fundvitit, na vërteton të kundërtën. Duke shfaqur ndjeshmërinë për kauza të tilla