Rezultate te kerkimit per termin: +Shkrime

Total: 4504
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.322Z

Rruget e Himares mbushen me fjale e shkrime greke

Ne rrugen nacionale Himare-Sarande si dhe ne brendesi te qytetit te Himares te binin ne sy shume shkrime te shkruara ne greqisht. Tashme qe fushata ka pak dite qe ka filluar pervec posterave te kandidateve te cilet garojne per kreun e Himares te bien ne sy shkrime ne gjuhen greke. Ne to shahen camet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.410Z

Mbushen rrugët e Himarës me shkrime raciste në greqisht

15/04/2011  Shahet Çamëria e çamët, deklamohet Himara si Greqi. Policia asnjë veprim VLORE- Në rrugën nacionale Himarë-Sarandë, si dhe në brendësi të qytetit të Himarës në ditët e fundit bien në sy shumë shkrime të shkruara në greqisht. Tashmë që fushata ka pak ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.549Z

Moske zjarri ne biblioteke zhduk shkrime te rralla mesjetare

0 brbr brbrRreth 14 milione libra shumica te vecante ne llojin e tyre jane shkrumbuar nga flaket masive qe perpine bibloteken me te madhe ne Moskebrbr brbrFillimisht zjarri ra ne oret e vona te se premtes ne ndertesen e Institutit te Shkencave Sociale dhe Informaiconit qe ndodhet prane bibliotekes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.100Z

Zbulohen ne Jordani shkrime mbi 2000 vjecare per Jezusin

var fbShare url httpvizionplusalzbulohen-ne-jordani-shkrime-mbi-2000-vjecare-per-jezusinsize smallbrbrDisa fletet metalike te lidhura sebashku me unaza hekuri jane gjetur ne Jordani nga nje beduin jordanez Ne keto flete metalike ka tregime per Krishtin dhe dishepujt e tij Letra prej plumbi eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.805Z

Shkrime te vrasesit te Kolorados

I akuzuari për vrasjen në Kolorado të Shteteve të Bashkuara ka dërguar shkrime mbi sulmet ndaj njerëzve në universitetin e tij. Lajmin e kanë bërë me dije mediat amerikane. Universiteti i Denverit në Kolorado bëri me dije se bëri me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.474Z

Shkrime të fshehura të Bardhyl Kosovës

I kushtoi 50 vite të jetës aktorit të madh shqiptar, Aleksandër Moisiu. Shumë të dhëna e fakte të reja zbuloi për të. Megjithatë, në vëmendjen e docent Bardhyl Kosovës kanë qenë edhe shumë personalitete të tjera. është botuar vëllimi “Shkrime të fshehura”, një moza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.800Z

PD: Rama, botoi te Tema 67 shkrime per ARMO-n

Partia Demokratike akuzoi diten e djeshme kryetarin e Partise Socialiste, Edi Rama se del ne mbrojtje te botuesit te gazetes Tema, Mero Baze sepse i eshte cenuar klienti i tij, ne biznes. "Zoti Rama ka botuar ne kete gazete, 67 shkrime per privatizimin e ARMO-s, vetem se tenderin e fitoi konsorciumi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama