Rezultate te kerkimit per termin: +Shkrime

Total: 4504
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.250Z

Hashim Thaçi sponsorizon shkrime kundër Edi Ramës

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka hedhur akuza të forta ndaj Presidentit Hashim Thaçi. Sipas tij, Presidenti i Kosovës sponsorizon shkrime kundër Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Mes Ahmetit dhe Thaçit ka një debat në lidhje me kishën ortodokse në Prishtinë. Th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.962Z

Portalet e Zenit e gjetën zgjidhjen: Postojnë komente tek Huffington Post kundër Donald Lu dhe i ribotojnë këtu si shkrime

U bë e disata herë që portalet e financuara nga Zeni po i paraqesin publikut shqiptar komente të postuara të Huffington Post si shkrime autoriale të gazetës. Bëhet fjalë për Luke Coffey, një stazhier i angazhuar në një ekip lobistësh paguar nga Tirana. Coffey poston komentet e veta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.169Z

Krasniqi: Kryeministër, qeverisja nuk bëhet me shkrime në Facebook

Vendi nuk qeveriset me shkrime në Facebook e as me paraqitje të përditshme në televizion, vlerëson ish- kryeparlamentari Jakup Krasniqi, duke iu referuar postimeve në Facebook të liderëve të Kosovës. Krasniqit nuk po i pëlqen as ajo kur të tjerët kryeministrit po i referohen si akademik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.048Z

Ndreca i përgjigjet Islamit: Skam bërë komente për Nishanin. Gegërishten e përdor në shkrime jozyrtare

(E PERDITESUAR)- Prezantimi i tre kandidaturave për ambasadorë në Maqedoni, Kosovë dhe Vatikan është shoqëruar me debate në Komisionin e Jashtëm. Debate ka pasur fillimisht mbi kandidaturën e Ardian Ndrecës, i cili është propozuar si ambasador në Vatikan. Deputeti demokrat, Kastriot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.761Z

Ndocaj: PS-ja nuk ka nevojë për shkrime dhe hartime

“Sot, Partia Socialiste nuk ka nevojë vetëm për shkrime e hartime, por ka nevojë për iniciativa konkrete.” Kështu i është drejtuar kandidati Eduard Ndocaj rivalit të tij për drejtimin e PS-së, Ben Blushi. Në një reagim në profilin e tij në “Facebook”, Ndocaj th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.866Z

Gazetari i Corriere della Sera: Njerëz në PD kanë porositur shkrime negative për Shqipërinë

Gazetari shqiptar, Leonard Berberi, i cili punon në gazetën italiane Corriere della Sera, i pyetur për sponsorizimet e shkrimeve nga politika shqiptare në mediet e huaja, tha se njeh raste të tilla. Ne këtu në Corriere della Sera, ndjekim rrugën zyrtare, kemi burimet tona, informohemi tek bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.219Z

Jolanda Guazzoni në shkrime dhe kujtime

Përkthyesja e Migjenit dhe Mjedës në italishte, kritikja e viteve 30-40, e filloi nga e para jetën në Shqipëri. Së shpejti në një botim, shkrimet, studimet dhe letërkëmbimet e rinisë përgatitur nga e bija, Klara Kodra Pak njerëz e kujtuan dje Jolanda Guazzoni Kodrën (1910 - 1963

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama