Rezultate te kerkimit per termin: +Shkurt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.835Z

Listat e veteranëve, më 20 shkurt

I konsideruar si proces i stërzgjatur, verifikimi i luftëtarëve të ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duket se ka arritur në epilog. Pavarësisht kërcënimit të veteranëve përmes demonstratave nëse lista nuk publikohet deri më 10 shkurt, kryetari i Komisionit për Verifikimin e Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.700Z

lajme sociale shkurt

Bradashesh Banorët në protestë, nuk duam landfill plehrash Dhjetëra banorë të Komunës Bradashesh janë hedhur në protestë për të kundërshtuar ndërtimin e fushës së re të plehrave për Elbasanin në dampën e metalurgjisë. Sipas banorëve, miratimi i ndërtimit të landfillit të ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.488Z

Lajme kulture shkurt

Dhuruesi i vdekjes/seriali i njohur zviceran, flet për shqiptarët Transplanti i veshkës, bëhet në Prishtinë Publiku televiziv i Zvicrës gjermanofolëse, ka pritur me interes këto ditë fillimin e ciklit të dytë të serialit televiziv Der Bestatter (Varrtari). Përbërja e mirë e aktorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.977Z

Jepini shpresë opozitës më 18 shkurt

 Nga Mero Baze Mitingu i 18 shkurtit është një nga momentet më të rëndësishme për opozitën shqiptare, për të cilën ajo ka nevojë për ndihmë. Opozita shqiptare e ka të nevojshme një demonstrim force së paku më 18 shkurt. E dimë të gjithë që mitingu i Tiranës është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.030Z

Thaci president me 24 shkurt

brbrHashim Thaci pergatit opinionin publik per zgjedhjen e tij si President i Republikes me 24 shkurt Grupi misioni i ri i cila ka qene dhe faqja zyrtare e fushates parazgjedhore e Thacit ne procesin e fundit te zgjedhjeve parlamentare ka njoftuar ne rrjetin social facvebook se te merkuren do te mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.053Z

Mustafa – Vuçiq takohen më 9 shkurt

Takimi i parë mes kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, dhe atij serb, Aleksandër Vuçiq, pritet të ndodhë më 9 shkurt. Kjo është konfirmuar zyrtarisht nga Zyra për media e Qeverisë së Serbisë në Beograd për gazetën "Zëri", derisa Zyra e kryeministrit të Kosovës ende nuk ka dhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.545Z

Basha: Më 18 shkurt nisim protestat

Kreu demokrat Lulzim Basha u ka bërë thirrje qytetarëve që më 18 shkurt ti bashkohen manifestimit të PD-së në Tiranë. Basha u bën thirrje që të protestojnë kundër kësaj qeverie dhe problemeve të shumta në vend. I ftoj të gjithë bashkëqytetarët në një manifestim kundër qeveri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama