Rezultate te kerkimit per termin: +Shkurt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.354Z

Gripi kulmon ne shkurt-mars

Gripi kulmon ne shkurt-mars E hene 28 Janar 2013 1704 p styletext-align justify Gripi kulmon ne shkurt-marsNe gjysmen e dyte te muajit shkurt dhe fillimin e marsit Shqiperia pritet te perfshihet nga nje numer i larte rastesh te prekur nga gripi Ministria e Shendetesise ka qetesuar popullat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.785Z

Beqja: Në 18 shkurt, demonstratë

Partia Socialiste vijon denoncimin për privatizimin e 1280 aseteve publike nga qeveria Berisha duke theksuar faktin se një veprim i tillë tregon plaçkitjen që ekzekutivi po mundohet t?iu beje shqiptareve përpara zgjedhjeve lokale. Deputeti socialist Ilir Beqja tha se kjo është një arsye e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.095Z

Shkurt, permiresohet tregtia me jashte

Tregtia e vendit tone me jashte eshte permiresuar dukshem gjate muajit shkurt, ne krahasim me janarin. Sipas te dhenave te INSTAT, ne muajin shkurt te vitit 2009 u eksportuan 7,5 miliarde leke mallra me rritje 13.1 per qind, ne krahasim me muajin janar te 2009 dhe ulje me 14.9 per qind ne krahasim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.690Z

Pavaresia ne 6 shkurt

Kosova do te shpalle pavaresine ne 6 shkurt. Keshtu shkruan e perditshmja serbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.475Z

Eksportet, ne shkurt rriten me 50 %

Blerina Hoxha Eksportet vendase kane ruajtur hovin e rritjes edhe gjate muajit shkurt te ketij viti. Gjate publikimit te treguesve te tregtise se jashtem per muajin shkurt, INSTAT njoftoi dje se, gjate muajit shkurt u eksportuan 11.3 miliarde leke mallra, me rritje 18.1 per qind ne krahasim me jana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.768Z

Lajme spotive shkurt

Juventus Presidenti i bardhezinjve garanton përforcime në qershor Anjeli premton: Mbajmë yjet dhe do të afrojmë të tjerë Andrea Anjeli u ka bërë një dhuratë të madhe për Krishtlindje të gjithë tifozëve të Juventusit, duke u premtuar se nuk do të lejojë largimin e yjeve nga skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.893Z

Lajme shkurt

Gazeta ShqipPolemika Ky ekip, i ndërtuar për Champions, por do të ketë vështirësi për një klub jo të strukturuar mirë Murinjo, sulm Sitit: Paratë nuk e blejnë historinë Nuk kishte se si të mungonte në këtë moment gjuha e hidhur e Zhoze Murinjos, i cili ka gjithnjë diçka për të t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama