Rezultate te kerkimit per termin: +Shkurt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.475Z

Eksportet, ne shkurt rriten me 50 %

Blerina Hoxha Eksportet vendase kane ruajtur hovin e rritjes edhe gjate muajit shkurt te ketij viti. Gjate publikimit te treguesve te tregtise se jashtem per muajin shkurt, INSTAT njoftoi dje se, gjate muajit shkurt u eksportuan 11.3 miliarde leke mallra, me rritje 18.1 per qind ne krahasim me jana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.768Z

Lajme spotive shkurt

Juventus Presidenti i bardhezinjve garanton përforcime në qershor Anjeli premton: Mbajmë yjet dhe do të afrojmë të tjerë Andrea Anjeli u ka bërë një dhuratë të madhe për Krishtlindje të gjithë tifozëve të Juventusit, duke u premtuar se nuk do të lejojë largimin e yjeve nga skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.893Z

Lajme shkurt

Gazeta ShqipPolemika Ky ekip, i ndërtuar për Champions, por do të ketë vështirësi për një klub jo të strukturuar mirë Murinjo, sulm Sitit: Paratë nuk e blejnë historinë Nuk kishte se si të mungonte në këtë moment gjuha e hidhur e Zhoze Murinjos, i cili ka gjithnjë diçka për të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.120Z

Lajme ekonomie shkurt

Informaliteti i lartë në bujqësi dhe ndërtim ISHP: Futëm në listën e kontributeve 210 punonjës TIRANË- Inspektorati Shtetëror i Punës deklaroi se gjatë muajit tetor në Shqipëri janë përfshirë në skemën e sigurimeve shoqërore 210 punonjës. Kjo shifër e krahasuar me një vit m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.801Z

Lajme shkurt bota

Egjipt Shpërndahet përfundimisht Vëllazëria Myslimane Një gjykatë në Kajro vendosi dje shpërndarjen e Partisë për Liri dhe Drejtësi, krahu politik i Vëllazërisë Myslimane, e cila aktualisht është e ndaluar me ligj në Egjipt. Gjykata Supreme Administrative në kryeqytetin e vendit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.472Z

Lajme shkurt nga bota

Gazeta ShqipNatyra: Tornado godet Nju Jorkun si një tren Dy tornado të rralla goditën qytetin e Nju Jorkut duke shkaktuar dëme në lagjet Kuins dhe Bruklin, ndërsa xhamat u thyen dhe energjia elektrike u ndërpre. Stuhia e parë pati erë me shpejtësi deri 113 kilometra në orë dhe u përpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.835Z

Listat e veteranëve, më 20 shkurt

I konsideruar si proces i stërzgjatur, verifikimi i luftëtarëve të ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duket se ka arritur në epilog. Pavarësisht kërcënimit të veteranëve përmes demonstratave nëse lista nuk publikohet deri më 10 shkurt, kryetari i Komisionit për Verifikimin e Vet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama