Rezultate te kerkimit per termin: +Shkurt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.893Z

Lajme shkurt

Gazeta ShqipPolemika Ky ekip, i ndërtuar për Champions, por do të ketë vështirësi për një klub jo të strukturuar mirë Murinjo, sulm Sitit: Paratë nuk e blejnë historinë Nuk kishte se si të mungonte në këtë moment gjuha e hidhur e Zhoze Murinjos, i cili ka gjithnjë diçka për të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.120Z

Lajme ekonomie shkurt

Informaliteti i lartë në bujqësi dhe ndërtim ISHP: Futëm në listën e kontributeve 210 punonjës TIRANË- Inspektorati Shtetëror i Punës deklaroi se gjatë muajit tetor në Shqipëri janë përfshirë në skemën e sigurimeve shoqërore 210 punonjës. Kjo shifër e krahasuar me një vit m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.801Z

Lajme shkurt bota

Egjipt Shpërndahet përfundimisht Vëllazëria Myslimane Një gjykatë në Kajro vendosi dje shpërndarjen e Partisë për Liri dhe Drejtësi, krahu politik i Vëllazërisë Myslimane, e cila aktualisht është e ndaluar me ligj në Egjipt. Gjykata Supreme Administrative në kryeqytetin e vendit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.472Z

Lajme shkurt nga bota

Gazeta ShqipNatyra: Tornado godet Nju Jorkun si një tren Dy tornado të rralla goditën qytetin e Nju Jorkut duke shkaktuar dëme në lagjet Kuins dhe Bruklin, ndërsa xhamat u thyen dhe energjia elektrike u ndërpre. Stuhia e parë pati erë me shpejtësi deri 113 kilometra në orë dhe u përpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.835Z

Listat e veteranëve, më 20 shkurt

I konsideruar si proces i stërzgjatur, verifikimi i luftëtarëve të ish-Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duket se ka arritur në epilog. Pavarësisht kërcënimit të veteranëve përmes demonstratave nëse lista nuk publikohet deri më 10 shkurt, kryetari i Komisionit për Verifikimin e Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.700Z

lajme sociale shkurt

Bradashesh Banorët në protestë, nuk duam landfill plehrash Dhjetëra banorë të Komunës Bradashesh janë hedhur në protestë për të kundërshtuar ndërtimin e fushës së re të plehrave për Elbasanin në dampën e metalurgjisë. Sipas banorëve, miratimi i ndërtimit të landfillit të ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.488Z

Lajme kulture shkurt

Dhuruesi i vdekjes/seriali i njohur zviceran, flet për shqiptarët Transplanti i veshkës, bëhet në Prishtinë Publiku televiziv i Zvicrës gjermanofolëse, ka pritur me interes këto ditë fillimin e ciklit të dytë të serialit televiziv Der Bestatter (Varrtari). Përbërja e mirë e aktorëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama