Rezultate te kerkimit per termin: +Shnim

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Cezena e Bogdanit jep shenja të mira për Serinë A, shqiptari bind

Cezena-Breshia 1-1 Sulmuesi shqiptar demonstron cilsit e tij n testin miqsor Erjon Bogdani dhe Cezena e tij kan zbritur n fush t shtunn n nj ndeshje miqsore ndaj Breshias, takimi i cili sht mbyllur me rezultatin e barabart 1-1. Skuadra e sulmuesit shqiptar ka treguar shenja t mira pr Serin A, por t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Salihi, vjen goli nr. 50 në Austri Humba shumë, por e shënova një

Rapid-Mattersburg 2-0 Matersburgu, viktima e preferuar e Salihit: 8 gola n 5 ndeshje Hamdi Salihi vazhdon t shnoj edhe pse trajneri Peter Pakult ka shum ankesa pr formn e tij. Sulmuesi kuqezi ka realizuar dje golin e dyt n fitoren 2-0 q skuadra e tij Rapidi i Vjens fitoi 2-0 ndaj Matersburgut. Ky s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.266Z

Nuhiu i vjedh golin Salihit në Europë

RAPIDI I VJENS N ndeshjen e djeshme, q Rapidi i Vjens ka barazuar me rezultatin 1-1 kundr Aston Vils, ka ndodhur nj fakt mjaft interesant. Atdhe Nihiu, sulmuesi kosovar q prfaqsohet me Austrin n arenn ndrkombtare, i ka “vjedhur” golin Hamdi Salihit n ndeshjen e par t vlefshme pr fazn &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.596Z

Matura, si plotësohet formulari A2

Çfarë duhet të keni parasysh gjatë plotësimit Formulari A2 shrben vetm pr ata student q dshirojn t vazhdojn studimet e larta n nj nga 12 universitetet publike n vend, duke prjashtuar Akademin e Arteve dhe Akademin e Sporteve. N kt mnyr, kush dshiron t kandidoj pr n shkollat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.329Z

Gjyqtarja Ndoja, pengmarrësja e 200 dosjeve gjyqësore

Nj histori e paprecendent sht shnuar n Gjykatn e Rrethit Tiran. Rreth 200 dosje mbahen t kyura n zyrn e nj prej gjyqtareve t ksaj gjykate. Miranda Ndoja, nuk gjendet n zyr, ndrsa q prej 1 marsit refuzon t dorzoj pran Kancelarit t Gjykats 193 dosjet q i ka patur n ngarkim pr shqyrtim. Historia e pad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.249Z

Model i ri zhvillimi per shmangur varesine nga dergesat e emigranteve

Ekonomia Zhvillimet e pergjithshme ne ekonomi por edhe mungesa e likuiditetit ne treg ka sjelle se fundmi ne qender te vemendjes ndryshimin e modelit te zhvillimit ekonomik te vendit. Nje gje e tille do te rriste investimet e huaja dhe kreditimin e ekonomise sipas Guvernatorit te BSH-se Ardian Ful

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Teuta dhe Laçi ndahen në paqe

Barazimi Teuta dhe Lai e nisin sezonin e ri aty ku e kishin ln n sezonin e kaluar. Pas tri barazimeve t nj viti m par, dy skuadrat ndajn nga nj pik n javn e par t kampionatit 2010-2011, nj rezultat q padyshim knaq m tepr kurbinasit e teknikut Stavri Nica. Sfida e luajtur me drita n “Niko Dova

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama