Rezultate te kerkimit per termin: +Shockwave

Total: 4085
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.859Z

Liga e Kampionëve – rezultatet dhe video nga ndeshjet

Liga e Kampioneve 18 Shtator Grupi A Marsejë-Beshiktash 2-0 Porto-Liverpul 1-1 Grupi B Celsi-Rozenborg 1-1 Shalke-Valencia 0-1 Grupi C Reali i Madridit-Bremen 2-1 Olimpiakos-Lacio 1-1 Grupi D Milan-Benfika 2-1 Shahktar-Sëlltik 2-0 19 Shtator Grupi E Rejnxhërs-Shtutgard 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.808Z

Miqësoret: Barcelona mund Bejing Guoan në turneun aziatik

Barcelona ka filluar turneun e saj aziatik me ekipin Bejing Guoan ne te cilen ka dalur me e sukseshme me rezultat 3-0 me golat e shenuar nga De Sanstos, Iniesta dhe Ronaldinho. Ndeshjen e rradhes Barcelona e luan me ekipin e Yokohamas. Video nga kjo ndeshje dhe miqesore tjera neper Europe i keni me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.809Z

Rakitiç, gol për 1 pikë kundër Sttutgart

Ne nje atmosfere impozante ne stadiumin e Sttutgardit me takimin Sttutgart dhe Schalke u hap sezoni 2007/08 i bundesliges gjermane. Ndeshja perfundoi me rezultat te barabarte 2-2. Te paret ne avantazh erdhen mysafiret permes Kobiaschwili ne min. e 25' , per te barazuar vendasit ne pjesen e dyte te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.808Z

Flash: Torres shënon golin e parë për Liverpool

Blerja me e bujshme e Liverpool-it kete sezon Fernando Torres ka shenuar golin e pare ne turneun e Rotterdam-it kunder Shanghai Shenhau. Ndeshja ka perfunduar 2-0 kurse golin tjeter e shenoi Gerard. Ne turneun e Moskes, Reali i Madridit ka fituar ndaj Lokomitiv Moscow me rezultat 5-2 edhe pse ne 45

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.695Z

Zhgënjejnë Barça dhe Chelsea - ( VIDEO )

ASA (Albania Sport Agency)- Disfate e paparishikuar e Barcelones ne ndeshjen e luajtur mbreme me Villarreal 2-0, humbje e cila i'a rrezikon tani me poziten e pare ne tabele mirepo edhe e ben premier ligen akoma me terheqese per te shikuar. Ne Angli Chelsea ndahet me barazim 0-0 me Newcastle dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.693Z

Barca fiton në sekondat e fundit, Inter barazon - VIDEO

ASA (Albania Sport Agency)- Barcelona arriti te fitoje ne minutat e fundit te ndeshjes edhe ate ne saje te autogolit te Navaros ne ndeshjen e zhvilluar mbreme me Majorka dhe tash forcon poziten e pare pasi Sevilja humb ne ndeshjen me Valencia 2-0 me dy gola te shenuar nga Vila. Ne Itali Inter nuk ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.807Z

Sporti nga një këndshikim tjetër

Sporti sa do qe te kete zbavitje, relaksim, sado qe te jep energji pozitive ne vete permban edhe fytyren tjeter e cila nese shikohet nga nje prizme tjeter eshte e paevitueshme ku disa here percillet si komedi e ne disa raste dhe sjell pasoja fatale me vete. Albania-Sport per ju ka zgjedhur sot disa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama