Rezultate te kerkimit per termin: +Shockwave

Total: 4085
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.809Z

Rakitiç, gol për 1 pikë kundër Sttutgart

Ne nje atmosfere impozante ne stadiumin e Sttutgardit me takimin Sttutgart dhe Schalke u hap sezoni 2007/08 i bundesliges gjermane. Ndeshja perfundoi me rezultat te barabarte 2-2. Te paret ne avantazh erdhen mysafiret permes Kobiaschwili ne min. e 25' , per te barazuar vendasit ne pjesen e dyte te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.808Z

Flash: Torres shënon golin e parë për Liverpool

Blerja me e bujshme e Liverpool-it kete sezon Fernando Torres ka shenuar golin e pare ne turneun e Rotterdam-it kunder Shanghai Shenhau. Ndeshja ka perfunduar 2-0 kurse golin tjeter e shenoi Gerard. Ne turneun e Moskes, Reali i Madridit ka fituar ndaj Lokomitiv Moscow me rezultat 5-2 edhe pse ne 45

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.695Z

Zhgënjejnë Barça dhe Chelsea - ( VIDEO )

ASA (Albania Sport Agency)- Disfate e paparishikuar e Barcelones ne ndeshjen e luajtur mbreme me Villarreal 2-0, humbje e cila i'a rrezikon tani me poziten e pare ne tabele mirepo edhe e ben premier ligen akoma me terheqese per te shikuar. Ne Angli Chelsea ndahet me barazim 0-0 me Newcastle dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.693Z

Barca fiton në sekondat e fundit, Inter barazon - VIDEO

ASA (Albania Sport Agency)- Barcelona arriti te fitoje ne minutat e fundit te ndeshjes edhe ate ne saje te autogolit te Navaros ne ndeshjen e zhvilluar mbreme me Majorka dhe tash forcon poziten e pare pasi Sevilja humb ne ndeshjen me Valencia 2-0 me dy gola te shenuar nga Vila. Ne Itali Inter nuk ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.807Z

Sporti nga një këndshikim tjetër

Sporti sa do qe te kete zbavitje, relaksim, sado qe te jep energji pozitive ne vete permban edhe fytyren tjeter e cila nese shikohet nga nje prizme tjeter eshte e paevitueshme ku disa here percillet si komedi e ne disa raste dhe sjell pasoja fatale me vete. Albania-Sport per ju ka zgjedhur sot disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.632Z

Golat e te shtunës europiane - (video)

Albania-sport- Barcelona vazhdon me ndeshjet e saj te bukura, Liverpul deklason Arsenal, Bajern fiton ne ndeshjen derbi ndaj Shalkes, Roma - Milan ndajne piket ne Olimpiko jane disa nga videot qe kemi zgjedh per ju, shikim te kendshem... Bayern - Schalke 2:0 Roma - Milan 1-1 Barcelo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.812Z

Liga e kampionëve, rezultatet e ndeshjeve të kthimit

Endrra e tifozeve te Dinamos se Zagrebit qe te shikojne ndeshjet e championsit ne stadiumin e tyre pasi kane kaluar 8 vite qe kur ka ndodhur hera e fundit, do te ngelet e parealizuar pasi ekipi gjerman Werder Bremen edhe ne ndeshjen e kthimit ishte i dominant dhe fitoi 3:2 ne Zagreb. Edhe ekipi i S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama