Rezultate te kerkimit per termin: +Shockwave

Total: 4085
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.807Z

Sporti nga një këndshikim tjetër

Sporti sa do qe te kete zbavitje, relaksim, sado qe te jep energji pozitive ne vete permban edhe fytyren tjeter e cila nese shikohet nga nje prizme tjeter eshte e paevitueshme ku disa here percillet si komedi e ne disa raste dhe sjell pasoja fatale me vete. Albania-Sport per ju ka zgjedhur sot disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.632Z

Golat e te shtunës europiane - (video)

Albania-sport- Barcelona vazhdon me ndeshjet e saj te bukura, Liverpul deklason Arsenal, Bajern fiton ne ndeshjen derbi ndaj Shalkes, Roma - Milan ndajne piket ne Olimpiko jane disa nga videot qe kemi zgjedh per ju, shikim te kendshem... Bayern - Schalke 2:0 Roma - Milan 1-1 Barcelo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.812Z

Liga e kampionëve, rezultatet e ndeshjeve të kthimit

Endrra e tifozeve te Dinamos se Zagrebit qe te shikojne ndeshjet e championsit ne stadiumin e tyre pasi kane kaluar 8 vite qe kur ka ndodhur hera e fundit, do te ngelet e parealizuar pasi ekipi gjerman Werder Bremen edhe ne ndeshjen e kthimit ishte i dominant dhe fitoi 3:2 ne Zagreb. Edhe ekipi i S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.547Z

Java e të mëdhenjëve në Evropë -( video )

Albania-Sport - Padyshim java e te medhenjeve ne Evrope, Barcelona -R.Madrid,Inter -Milan dhe Bayern -Werder, shume gola shume aksione ,humbje bastesh adrenalina ne maksimum mirepo nje gje gjithsesi eshte e qarte Lionel Messi.......Shikim te kendshem Barcelona -R.Madrid 3-3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.552Z

Videoklipe nga ndeshjet e uikendit në Europë

Albania-Sport - Portieri i Tottenhemit Paul Robinson, në ndeshjen me Watford shënoi një gol spektakolar nga gjuajtja e lirë, gol i cili do të mbahet mend gjatë kohë.Poashtu ju sjellim edhe disa videogola nga lojërat që u laujtën këtë uikend si p.sh golin e Pandev të Lacios, Robinjos Rea

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.695Z

Inter feston titullin e 15-të në Seria A - ( VIDEO+Seria A )

ASA (Albania Sport Agency)- Edhe pse kane mbetur pese xhiro ne Seria A , Inter qysh sot festoi fitimin e skudetos ne ndeshjen me Siena. Ne trasnferte ajo fitoi 2-1 me dy gola te Materazzit kurse ne anen tjeter Roma pesoi disfate prej Atalantes dhe te gjitha shanset teorike per Romen per poziten e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.703Z

Seria A: Milan dhe Lacio ne garë për vendin e tretë

- Lufta per vendin e trete ne Seria A akoma po vazhdon nderjmet Lacios dhe Milanit. Deri sa e para pesoi humbje prej Inter 4-3 , Milan barazoj me Catania 1-1, keshtu qe tani te dyjat kane nga 61 pike. Skuadra e Bogdanit arriti vetem te barazoj ndaj Reggina dhe keshtu te veshtirsoj akoma gjendjen ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama