Rezultate te kerkimit per termin: +Shoqata +Iniciativa

Total: 171
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.259Z

Iniciativa gjermane "Të blejmë nga Ballkani"

Edhe pse Ballkani së fundit përmendet vetëm për valën e refugjatëve, qeveria në Berlin bën përpjekje për përmirësimin ekonomik të rajonit. Takimet e drejtpërdrejta të bisnesmenëve kanë sjellë tashmë frytet e para. "Kemi zbuluar mundësi krejtësisht të reja për zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.707Z

Shoqata ameria Mos u besoni grupimeve te rreme

Deklarata Shoqata Kombetare Atdhetare ameria permes nje deklarate te kryetarit te saj Adrian Tana ka paralajmeruar opinionin publik per shfaqjen e disa shoqatave te rreme te cilat mashtrojne duke u paraqitur si mbrojtese te ceshtjes came. Duke ju referuar njoftimit te te ashtuquajtures Shoqata Mbar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.261Z

Shoqata e Siguruesve, 6 kërkesa për Tatimet

Tiranë, 21 janar NOA Shoqata e Siguruesve të Shqipërisë, si përfaqësuese e industrisë shqiptare të sigurimeve - zhvilloi një takim me përfaqësues të Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve të kryesuar nga Drejtori i Përgjithshëm, Artur Papajani ku u parashtruan 6 kërkesa që s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.599Z

Iniciativa Kosovare për Stabilitet (IKS) me ide interesante promovon sindikatat!

Sindikatat kanë qenë dhe vazhdojnë të mbesin shtyllë e rëndësishme për demokracinë. Ato lobojnë për politika të më të mira sociale dhe ekonomike, nëpërmjet veprimeve të ndryshme politike dhe nëpërmjet bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.575Z

Shoqata e studentëve shqiptarë të Sllovenisë me aksionin 'Dhuro lodër, dhuro buzëqeshje'

Shoqata e studentëve shqiptarë të Sllovenisë me aksionin “Dhuro lodër, dhuro buzëqeshje”, dy ditë më parë u shpërndau lodra dhe pajisje shkollore fëmijëve bonjakë të Kosovës, fëmijëve të prekur nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.777Z

"Parku i Ideve" tek Marubi, Çashku: Zonë publike

Me iniciativë të studentëve të Akademisë Marubi, si dhe studentë të universiteteve publike dhe private, zona e gjelbër e kësaj akademie është shndërruar në “Parkun e Ideve”. Iniciativa nxit qytetarët dhe studentet të kontribuojnë në ide. TIRANE- Parku i Akademisë së Film

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.628Z

Çështja çame, Tana: Sharlatanët duan të përfitojnë, për të siguruar fonde

TIRANE - Shoqata Kombëtare “Çamëria” paralajmëroi dje rrezikun e shfaqjes së sharlatanëve, që luajnë me identitete të rreme. Kreu i shoqatës “Çamëria”, Ardian Tana, deklaroi dje se “në shumë raste historia jonë e afërt dhe e re është e mbushur me sharl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama