Rezultate te kerkimit per termin: +Shpallim

Total: 869
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.327Z

Mblidhet PD, Bregu: Të votojmë reformën, smund ti shpallim luftë ambasadës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e sotme grupin parlamentar, vetëm 2 ditë përpara seancës së 21 korrikut, kur pritet të votohet reforma në drejti dhe në një kohë që presioni ndaj PD dhe personalisht ndaj tij është rritur më shumë nga ndërkombëtarët. N�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.809Z

Jakup Krasniqi: Ta shpallim gjithë Kosovën UÇK!

Ish kryetari i Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi, përmes një statusi në Facebook ka thënë se shqiptarët nuk po janë në gjendje ta kuptojnë demokracinë. Kjo pasi që nuk po munden ta respektojnë mendimin ndryshe. Madje Krasniqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.737Z

Trafikimi i qenieve njerëzore, Rama: Aksion i menjëhershëm, Tahiri: I shpallim luftë

TIRANE – Kryeministri Edi Rama thekson domosdoshmërinë e një aksioni të menjëhershëm kundër trafikimit të qenieve njerëzore, duke shprehur vendosmërinë e qeverisë së tij për të angazhuar të gjitha burimet njerëzore, mjetet teknike dhe mbështetjen financiare, për të arritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.331Z

Përçahet PD, Bregu-Patozi: PD nuk është anti-perëndimore, nuk mund ti shpallim luftë SHBA-së

Pas deklaratës së fortë së Eduard Selamit, edhe Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi kanë dalë hapur kundër Lulzim Bashës. Gjatë mbledhjes së grupit parlamentar demokrat, Bregu ka deklaruar se PD-ja duhet ta votojë reformën në drejtësi. Duhet ta votojmë reformën në drejtësi. Nuk mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.560Z

Betejë ultimatumesh/ Basha i përgjigjet Ramës: Ke vetëm 48 ditë para se të shpallim luftë totale

Kreu i PD-së i është përgjigjur deklaratës së djeshme të Edi Ramës, se PD-ja kishte vetëm 48 orë kohë për tu bërë pjesë e zgjedhjeve ose në të kundërt partia do të ishte pjesë e të shkuarës. Duke folur nga çadra, Basha iu përgjigj Ramës me një tjetër ultimatum. Ja çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.737Z

Rama: Brenda muajit shpallim paketën e masave për fasonët (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës në Vlorë, u ndal tek një tjetër biznes fason në Nartë, fabrikën e Alba Shoes, një linjë e prodhimit të këpucëve. Nga drejtuesit e saj, Kryeministri u informua se pas investimeve të kryera, Alba shoes, që aktualisht vetëm në qytetin e Vlorës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.942Z

Flet Klement Zguri, anëtari i KQZ: Sot shpallim rezultatin zyrtar të zgjedhjeve

06-08-2013 / Gazeta 55 Parlamenti nuk ndryshon KQZ, mazhoranca e re të zbatojë ligjet që ka votuarMazhoranca e re nuk mund të shkelë ligjin duke ndryshuar trupën e Komisionit Qendror të zgjedhjeve, por mund të sjellë propozimet në KQZ për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama