Rezultate te kerkimit per termin: +Shpallim

Total: 869
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.737Z

Trafikimi i qenieve njerëzore, Rama: Aksion i menjëhershëm, Tahiri: I shpallim luftë

TIRANE – Kryeministri Edi Rama thekson domosdoshmërinë e një aksioni të menjëhershëm kundër trafikimit të qenieve njerëzore, duke shprehur vendosmërinë e qeverisë së tij për të angazhuar të gjitha burimet njerëzore, mjetet teknike dhe mbështetjen financiare, për të arritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.331Z

Përçahet PD, Bregu-Patozi: PD nuk është anti-perëndimore, nuk mund ti shpallim luftë SHBA-së

Pas deklaratës së fortë së Eduard Selamit, edhe Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi kanë dalë hapur kundër Lulzim Bashës. Gjatë mbledhjes së grupit parlamentar demokrat, Bregu ka deklaruar se PD-ja duhet ta votojë reformën në drejtësi. Duhet ta votojmë reformën në drejtësi. Nuk mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.560Z

Betejë ultimatumesh/ Basha i përgjigjet Ramës: Ke vetëm 48 ditë para se të shpallim luftë totale

Kreu i PD-së i është përgjigjur deklaratës së djeshme të Edi Ramës, se PD-ja kishte vetëm 48 orë kohë për tu bërë pjesë e zgjedhjeve ose në të kundërt partia do të ishte pjesë e të shkuarës. Duke folur nga çadra, Basha iu përgjigj Ramës me një tjetër ultimatum. Ja çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.737Z

Rama: Brenda muajit shpallim paketën e masave për fasonët (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës në Vlorë, u ndal tek një tjetër biznes fason në Nartë, fabrikën e Alba Shoes, një linjë e prodhimit të këpucëve. Nga drejtuesit e saj, Kryeministri u informua se pas investimeve të kryera, Alba shoes, që aktualisht vetëm në qytetin e Vlorës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.942Z

Flet Klement Zguri, anëtari i KQZ: Sot shpallim rezultatin zyrtar të zgjedhjeve

06-08-2013 / Gazeta 55 Parlamenti nuk ndryshon KQZ, mazhoranca e re të zbatojë ligjet që ka votuarMazhoranca e re nuk mund të shkelë ligjin duke ndryshuar trupën e Komisionit Qendror të zgjedhjeve, por mund të sjellë propozimet në KQZ për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.595Z

Thaci: Shpallim mevetesine

Kryeministri i Kosoves, Hashim Thaci, konfirmoi dje para Keshillit te Sigurimit te Organizates se Kombeve te Bashkuara, ne Nju-Jork, se se shpejti do te shpallet vendimi per pavaresine. Ne nje sesion me dyer te mbyllura, qe u mbajt parmbreme (ora lokale) ne Nju-Jork, Thaci konfirmoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.659Z

Meta: Ne mars do shpallim koalicionin

Zyrtarisht, objekti i Levizjes Socialiste per Integrim deklarohet fitorja e zgjedhjeve parlamentare te muajit qershor. Ky vendim u be publik dje nga Ilir Meta ne mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombetar te partise. Kryesia e LSI-se kthehet ne Shtab Qendror Elektoral, ndersa kryesite e LSI

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama