Rezultate te kerkimit per termin: +Shpallja

Total: 6933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.617Z

Shpallja nen dialog

Transmetuar me 21022014 - 0135 Nga Albin Kurtibr br U bene gjashte vjet qe prej shpalljes se pavaresise Gjashte vjet mund te duken shume gjashte vjet mund te duken pak varet se per cka flasim dhe kush flet Po them edhe per cka edhe kush sepse tema e shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.266Z

Cliff: Shpallja e zgjedhjeve, jo Kushtetuese

Ambasadori britanik, Ian Cliff, është shprehur kundër shpalljes së zgjedhjeve të jashtëzakonshme si mundësi e daljes nga kriza aktuale politike. Duke folur për Indeksonline, ambasadori Cliff ka thënë se ndër të tjera, shpallja e zgjedhjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.386Z

Matura 4 dite nga shpallja e fituesve

Provimet Publikohen rezultatet e Sporteve Arteve dhe Arkitektures Kane mbetur vetem kater dite nga shpallja perfundimtare e fituesve ne universitete qe konkurruan ne maturen shteterore. Mbyllen konkurset e pranimit ne Universitetin e Sporteve ne Akademine e Arteve te Bukura dhe ne degen e Arkitektu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Bjork kndon Shpallja e pavarsis pr Kosovn

Kngtarja islandeze Bjork ka shkaktuar kritika n Kin pas koncertit t saj atje, pasi kishte thirrur Tibet, Tibet, n prfundim t kngs Shpallja e pavarsis. Kjo kng, q Bjork e kndon me aq pasion, i sht kushtuar Kosovs. Bjork ia kushtoi kngn Kosovs gjat koncerteve t saj n Japoni muajin e kaluar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.573Z

Shtyhet shpallja e fituesve per boterorin 2018-2020

Shtyhet shpallja e fituesve per boterorin 2018-2020 per gjysem ore. FIFA se shpejti do te votojne per finalet e Kupes Boterore nderkohe qe kjo tingellon si nje detyre mjaft e thjeshte. Kupa e Botes eshte nje nder ngjarjet me te medha ne sport global. Ai sjell miliarda dollare ne ekonomine .

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.075Z

Pranimet në universitete, shtyhet shpallja e fituesve me formularin A3

TIRANË-Ministria e Arsimit bën me dije se për arsye teknike është shtyrë shpallja e rezultateve për pranimet në universitete të kandidatëve që kanë plotësuar formularin A3. “Njoftojmë maturantët/kandidatët q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.847Z

Shpallja e pavaresise, prioritet i qeverise se ardhshme

Pritet te zyrtarizohet koalicioni PDK-LDK pas bisedimeve qe jane zhvilluar gjate kesaj jave Shpallja e pavaresise do te jete prioriteti i qeverise se ardhshme qe pritet te formohet nga dy partite me te medha te Kosoves, PDK-ja fituese e zgjedhjeve te 17 nentorit dhe LDK-ja. Ka qene kjo deklarata e z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama