Rezultate te kerkimit per termin: +Shpallja

Total: 6933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.266Z

Cliff: Shpallja e zgjedhjeve, jo Kushtetuese

Ambasadori britanik, Ian Cliff, është shprehur kundër shpalljes së zgjedhjeve të jashtëzakonshme si mundësi e daljes nga kriza aktuale politike. Duke folur për Indeksonline, ambasadori Cliff ka thënë se ndër të tjera, shpallja e zgjedhjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.386Z

Matura 4 dite nga shpallja e fituesve

Provimet Publikohen rezultatet e Sporteve Arteve dhe Arkitektures Kane mbetur vetem kater dite nga shpallja perfundimtare e fituesve ne universitete qe konkurruan ne maturen shteterore. Mbyllen konkurset e pranimit ne Universitetin e Sporteve ne Akademine e Arteve te Bukura dhe ne degen e Arkitektu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Bjork kndon Shpallja e pavarsis pr Kosovn

Kngtarja islandeze Bjork ka shkaktuar kritika n Kin pas koncertit t saj atje, pasi kishte thirrur Tibet, Tibet, n prfundim t kngs Shpallja e pavarsis. Kjo kng, q Bjork e kndon me aq pasion, i sht kushtuar Kosovs. Bjork ia kushtoi kngn Kosovs gjat koncerteve t saj n Japoni muajin e kaluar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.573Z

Shtyhet shpallja e fituesve per boterorin 2018-2020

Shtyhet shpallja e fituesve per boterorin 2018-2020 per gjysem ore. FIFA se shpejti do te votojne per finalet e Kupes Boterore nderkohe qe kjo tingellon si nje detyre mjaft e thjeshte. Kupa e Botes eshte nje nder ngjarjet me te medha ne sport global. Ai sjell miliarda dollare ne ekonomine .

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.075Z

Pranimet në universitete, shtyhet shpallja e fituesve me formularin A3

TIRANË-Ministria e Arsimit bën me dije se për arsye teknike është shtyrë shpallja e rezultateve për pranimet në universitete të kandidatëve që kanë plotësuar formularin A3. “Njoftojmë maturantët/kandidatët q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.847Z

Shpallja e pavaresise, prioritet i qeverise se ardhshme

Pritet te zyrtarizohet koalicioni PDK-LDK pas bisedimeve qe jane zhvilluar gjate kesaj jave Shpallja e pavaresise do te jete prioriteti i qeverise se ardhshme qe pritet te formohet nga dy partite me te medha te Kosoves, PDK-ja fituese e zgjedhjeve te 17 nentorit dhe LDK-ja. Ka qene kjo deklarata e z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.397Z

Shpallja e fituesve më 15 shtator

26/08/2010 Për plotësimin e vendeve që mbeten bosh do të operohet me zbritjen e vizës fituese Në fillim të muajit zhvillohen konkurset e pranimeve për Artet, Sportet dhe Arkitekturën Lista e kandidatëve fitues në universitete për vitin akademik që vjen do të bëhet publike pas zhvi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama