Rezultate te kerkimit per termin: +Shptim +Vrapi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.428Z

Kundër grevës lista arrin në 279 intelektualë

Firmosin peticionin edhe 56 akademikë dhe artistë Jan shtuar zrat kundr vendimit t opozits pr t hyr n grev urie n krkim t transparencs s vots. Peticionit kundr kryesocialistit Edi Rama i jan shtuar dje dhe 56 akademik e artist, duke e uar n 279 numrin e tyre. N kt list t gjat em

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama