Rezultate te kerkimit per termin: +Shpton

Meta: total 43 / total_found 43 / time 0.000 / keyword[0] shpton / docs[0] 43 / hits[0] 47 /
Benzeman e shpton air-bag
  • 2009-12-01

Benzeman e shpton air-bag

Incident trafiku pr Karim Benzema. Sulmuesi i Real Madrid po kthehej n shtpi pas humbjes nga Barcelona, kur, rreth 2 t nats, vetura e tij e tipit Audi Q7 ka prfunduar s pari duke u prplasur pr muri e m pas pr nj lisi q ndodhej aty pari. Derisa makina e ish futbollistit t Olympique Lyon sht dmtuar

No Pic available
  • 2008-11-01

Fuqia e karikaturs

Shkrimtari i madh turk Azis Nesin ka thn: "Humori sht pun serioze". Duke par ngjarjet e fundit ku karikaturat vazhdojn t trondisin opinionin botror n prgjithsi dhe at danez n veanti, kto fjal jan mse t vrteta. Karikatura si pjes e humorit sht pun akoma m serioze. Ajo ka potencialin pr t'ugjuha m e p

No Pic available
  • 2008-11-01

Kosov, koha pr ndryshim!

Java q kaloi ishte padyshim nj jav e ngjeshur si n zhvillimet politike n Kosov por dhe n zhvillimet n proesin e bisedimeve pr statusin e saj. Pas dorhqjes s Bajram Kosumit nga posti i kryeministrit, partit e kualicionit qeveritar u vun n lvizje pr t zevendsuar kryetarin e kosovs, por edhe pr ndrysh

No Pic available
  • 2008-11-01

Surpriz e pritshme?

Elbasanit po i shpton trofeu i kampionatit nga duart??? Kjo mund t thuhet pas rezultateve t javs s 31 t Superligs. Verdheblut ka fituar n fushn e vet daj Teuts 2-0. Por kjo nuk I bn elbasanasit t paprekshm pasi Tirana e vndit t dyt gjndet vetm 3 pik larg. Krcnimi sht mse eminent pr elbasanasit t cil

No Pic available
  • 2008-11-01

Armiqt e shqiptarve: N krkim t themelit t politiks

Fqinjt tan jan cmirzinj vetm ndaj faktit q ekzistojm. Ata krkojn t na e grabisin mendimin e ekzistencs son. Le t mendojm dhe t punojm pr vete dhe t mos ket asnj ndryshim midis toskve dhe gegve, ne jemi t gjith shqiptar dhe duhet t formojm nj Shqipri t bashkuar. Abdyl Frashri Do t ishte qesharake

No Pic available
  • 2008-11-01

Koha pr vendimmarrje

Pr Kosovn duhet t merret nj vendim, pa marr parasysh se far vendimi do t jet ai. Nse vendimi sht pro rezoluts s re, kjo do t ishte pr t mirn e t gjithve. Por, edhe nse nuk sht pro rezoluts, vendim duhet t merret dhe t'i behet e ditur opinionit se far po ndodh. T dy ant jan vendime, vetm duhet qartsu

No Pic available
  • 2008-11-01

Ankaraja, n luft me ndrgjegjen

Ankaraja, n luft me ndrgjegjen Ankaraja zyrtare duket se po kalon periudhn m t vshtir t pothuajse 30 viteve t fundit nga koha kur u prjetuan konfliktet Turqi-Qipro. aste t vshtira po kalon gjithashtu edhe qeveria e dyt e kryeministrit Rexhep Tayyip Erdogan. Erdogan tashm sht prfshir n konfli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama