Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperi +Francesco +Bechetti

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

Berisha interviste per televizionin amerikan CNBC Shqiperia potenciale te cmuara ne energjetike ftoj investitoret amerikane dhe boterore

21-11-2010 / Gazeta 55 Rrjeti televiziv CNBC informon teleshikuesit dhe investitoret amerikane se rritja ekonomike ne Shqiperi prej 6-sh ne vit eshte nje shifer qe perkthehet ne nje garanci per sukses ne investime Gjate nje interviste per rrjetin amerikan televiziv CNBC kryeministri Sali Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.990Z

Shqiperia potenciale te cmuara ne energjetike ftoj investitoret

22-11-2010 / Gazeta 55 Kryeministri Berisha interviste per rrjetin amerikan CNBCTelevizioni CNBC informon teleshikuesit dhe investitoret se rritja ekonomike ne Shqiperi prej 6 perqindesh ne vit eshte nje shifer qe perkthehet ne nje garanci per sukses ne investime Gjate nje interviste per rrjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.204Z

Beteja per te ndihmuar ringjalljen e nje vendi

Donika Mici ka perballuar me guxim dekada diktature, por edhe djegien e nje prej fabrikave te saj, pa harruar nje lufte te perngjashme me ate civilen, dhe nje vjehrre e cila mendonte se ajo duhet te rrinte kuzhine, sesa te vraponte pas perandorise se modes. Gjithsesi, tashme znj. Mici, 47 vjece qe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.962Z

Pune plehrash

- Me Italine ne te kaluaren ka pasur edhe projekte te perbashketa per plehrat. A mund te beni dicka per Napolin - e pyeste ne 29 maj 2008 gazetari italian i Corriere della Sera kryeministrin e Shqiperise Sali Berisha. Ky i fundit pergjigjej Pyetje shume delikate. Gjerat kane ndryshuar. Sot import

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.168Z

Pjese nga arkiva / Si shpetoi Shqiperia veten nga projekti per plehrat ne 2004-en

Maj 2004 Behen publike per here te pare negociatat mes Nanos dhe Albania-Beg Shekulli zbulon nje projektvendim qe hidhte drite mbi negociata te fshehta mes qeverise shqiptare dhe firmes italiane Albaniabeg Ambient per nenshkrimin e marreveshjes koncesionare te formes BOO me qellim ndertimin e nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.600Z

Plehrat/ Krahësimi i ligjeve të tre kryeministrave, Nano, Berisha dhe Rama: Përfundimet nxirrini vetë

Jane tre kohe dhe nje ceshtje, importi i mbetjeve ne Shqiperi. Nje periudhe e gjate qe nisi ne vitin 2003 dhe ka stacionin e radhes tani, ne shtator 2016. Kater here ne 13 vite, kjo ceshtje eshte shtruar per diskutim dhe trajtim ligjor, por ne te katert rastet zhurma ka shkaterruar ambjentin per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama