Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.732Z

Shqiperi amorfe kunder Maqedonise

Ne nje ambient fantastik te stadiumit te Korces ne prani te me shume se 12 mije shikuesve i shitur teresisht me trajnerin Josip Kuzhe ne bankine e me shallin ne qafe nje dhurate e tifozeve kuqezinj ne miqesoren e fituar kunder Malit te Zi me 25 maj Shqiperia zhvilloi nje nga ndeshjet me te dobeta t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.764Z

Biznesi francez ne Shqiperi

E enjte 26 Janar 2012 2305 SALI BERISHA TAKIM ME KRERT KRYESORE TE CLUB FRANCEShqiperia po shikohet si treg potencial nga biznesmenet franceze te cilet kane rritur interesimin per te investuar ne sektore kyce sic jane energjetika apo infrastruktura. Lehtesirat ne shtirjen e pretences se tyre ne Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.914Z

Historia Shqiperi-Vatikan

brbrEdhe pse ne pese shekujt e fundit marredhenia jone kulturore dhe shpirterore me Europen ka kaluar kryesisht nga dyert e Shen Pjetrit duke njohur kulmin me heroin kombetar Gjergj Kastriot Skenderbeu e pastaj me Gjon Buzukin Meshari i te cilit ruhet nga Biblioteka Apostolike marredhenia jone me Va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.263Z

Xhihadisti Xhon ne Shqiperi

brbrNje prej ekzekutoreve te pengjeve me prerje koke pjesetari i Shtetit Islamik qe njihej me emrin Xhihadisti Xhon besohet te kete qendruar disa jave ne Shqiperi ne vitin 2012 Keshtu ben te ditur revista e ISIS Dar Al Islam se ciles i referohet edhe gazeta britanike Telegraph Ne te citohet rrefimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.322Z

Shqiperi Eksperimentale

Shqiperi Eksperimentale E merkure 06 Shkurt 2013 1717 Shqiperi EksperimentaleMe mungesa te shumta demtimesh por edhe mos thirrjesh Kombetarja shqiptare e futbollit do te luaj sot ne oren 19 takimin miqesore kunder Gjeorgjise ne Qemal Stafa atje ku pritet te jete edhe ndeshja e fundit e kuqezinjv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Serbi-Shqiperi rishfaqet huligani Ivan Bogdanov

brbrIvan Bogdanov huligani serb i cili dogji flamurin Shqiptar ne vitin 2010 ne Xhenova gjate ndeshjes Itali-Serbi ka qene ne radhe te pare te tifozeve qe u futen ne fushe pas incidentit te shenuar gjate takimit Serbi-Shqiperi Kete fakt e konfirmojne fotot e shkrepura ne stadiumin e Partizanit ku sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.942Z

Investimet greke ne Shqiperi

brbrInvestimet greke ne Shqiperi pavaresise veshtiresive ekonomike-financiare gjate viteve te fundit kane pesuar rritje Ne Tirane eshte prezantuar indeksi i marredhenieve ekonomike Shqiperi-Greqi i cili permbledh bashkepunimin mes sipermarresve greke me ata shqiptare dhe potencialet ne rritje per i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama