Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.323Z

Punesimi, 5000 te huaj ne Shqiperi

Ne Shqiperi, rreth 5000 te huaj, punojne si sipermarres, te vetepunesuar dhe punemarres, ne disa sektore qe po marrin zhvillim, si ne tregti, ndertim, arsim, prodhim, sherbime, sistemin bankar, konfeksione, transmetim mediatik, lojera fati etj. Sipas raportit me te fundit te Ministrise se Punes, Ce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.434Z

Fazllic rikthehet ne Shqiperi

Damir Fazllic, biznesmeni bosnjak i shumeperfolur rishfaqet serish ne nje tjeter operacion financiar ne Shqiperi. Pas shitjes se kompanise “Crown Aquisition” dy vjet me pare tek nje kompani qipriote, dy jave me pare biznesmeni Fazllic ka shitur nje tjeter nga bizneset e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

0-0 Shqiperi amorfe kunder Maqedonise

Ne nje ambient fantastik te stadiumit te Korces ne prani te me shume se 12 mije shikuesve i shitur teresisht me trajnerin Josip Kuzhe ne bankine e me shallin ne qafe nje dhurate e tifozeve kuqezinj ne miqesoren e fituar kunder Malit te Zi me 25 maj Shqiperia zhvilloi nje nga ndeshjet me te dobeta te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.423Z

Ne Shqiperi shohin endrra atomike

Pas prag- katastrofes atomike ne Japoni shqetesimi rritet. Mediat austriake shprehin shqetesim lidhur me paralajmerimet se ne vitin 2013 pritet te nise ndertimi i nje centrali atomik ne Shqiperi qe do punoje per Italine. Rreziku eshte i madh shkruajne gazetat per shkak se Shqiperia eshte nje zone me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.325Z

Universitetet britanike ne Shqiperi

Ne Tirane eshte organizuar nje konference, per te diskutuar per menyren sesi mund te sillet ne Shqiperi pervoja e Universiteteve me te njohura britanike.Qellimi kryesor eshte rritja e cilesise ne mesimdhenie dhe kerkim shkencor. Mos e prish dicka qe funksionon - thone britaniket, ndersa shqiptaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.388Z

Arrestohet muxhahedinja ne Shqiperi

brbrNje pjesetare e muxhahedineve grup i cili perfitoi azil ne Shqiperi disa muaj me pare eshte arrestuar nga uniformat blu ne bashkepunim me Interpolin Lajmi eshte publikuar nga mediat iraniane te cilat kane cituar zyrtare te policise ne kete shtet Sipas zedhenesit te policise iraniane gruaja e nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.279Z

Arrestohet muxhahedini ne Shqiperi

brbrNje pjesetar i muxhahedineve grup i cili perfitoi azil ne Shqiperi disa muaj me pare eshte arrestuar nga uniformat blu ne bashkepunim me Interpolin Lajmi eshte publikuar nga mediat iraniane te cilat kane cituar zyrtare te policise ne kete shtet Sipas zedhenesit te policise iraniane personi i nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama