Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.574Z

Shqiperi socialistet zyrtarizojne oferten per zgjidhjen e ngercit mbi hetimin e zgjedhjeve

Ne Shqiperi socialistet vendosen sot te zyrtarizojne permes nje propozimi te shkruar qe e dorezuan ne parlament oferten e tyre te fundit per zgjidhjen e ngercit lidhur me hetimin e zgjedhjeve te qershorit te vitit 2009 ku ata nuk kerkojne asnje verifikim te fleteve te votimit. Propozimi i socialiste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.431Z

Berisha Ne Shqiperi nuk kane ekzistuar asnjehere burgje ne administrimin e CIA

Transmetuar me 11122014 - 1235 Lajme te lidhuraShqiperia ndihmoi CIA-n per te torturuar te dyshuarit per terrorizem Tirane 11 dhjetor 2014 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me nje raport te publikuar nga Kongresi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.558Z

Kryeministri Fatos Nano priti sot ne nje takim te vecante mireseardhjeje Kryetarin e Ri te Prezences se OSBE-se ne Shqiperi, Osmo Lipponen dhe delegacionin qe e shoqeronte. Kryeministri Nano duke

Kryeministri Fatos Nano priti sot ne nje takim te vecante mireseardhjeje Kryetarin e Ri te Prezences se OSBE-se ne Shqiperi, Osmo Lipponen dhe delegacionin qe e shoqeronte. Kryeministri Nano duke i uruar pune te mbare ne Shqiperi dhe duke e pergezuar per kete detyre te re, e vleresoi ne fillim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.549Z

Raiffeisen Bank nderohet me cmimin "Banka me e Mire" ne Shqiperi

Raiffeisen Bank International AG (RBI) u nderua me titullin prestigjioz "Banka me e Mire ne EQL dhe CIS" nga revista "EMEA Finance" gjate ceremonise "Cmimet Bankare Europiane 2011". Vec kesaj, RBI-se iu dha titulli "Banka me e Mire ne Austri", si dhe "Banka me e Mire e Investimeve ne Austri". Filial

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.983Z

Shqiperi 4000 vezhgues gati per te ndjekur zgjedhjet e 8 majit

Nje rol te rendesishem ne zgjedhjet vendore neser ne Shqiperi e kane edhe vezhguesit vendas. Ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve jane regjistruar mbi 4 mije vezhgues qe jane ndare ne grupe te levizshme dhe te stacionuara. Nje vecanti sivjet organizatat e grave jane bere vezhguese per te studiuar pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.366Z

Berisha Toleranca fetare ne Shqiperi shembull frymezues jo vetem per shqiptaret

Kryeministri Berisha shtroi dje nje dreke per drejtuesit e bashkesive fetare me rastin e Krishtlindjes dhe Vitit te Ri. Ne dreke ishin te pranishem Imzot Rrok Mirdita president i Konferences Ipeshkvnore te Shqiperise Imzot Dode Gjergji ipeshkv i Republikes se Kosoves Imzot Zef Gashi ipeshkv i Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.126Z

Bushati-Kotzias flasin ne Athine mbi temat e nxehta Greqi-Shqiperi

Transmetuar me 21032016 - 1324 Ministri i Jashtem shqiptar Ditmir Bushati zhvilloi sot ne Athine nje takim koke me koke me homologun grek Nikos Kotzias Takimi sikurse informon IBNA nga selia e MPJ zgjati afro 90 minuta shume me teper se parashikimi Bisedime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama