Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.322Z

Shqiperi Eksperimentale

Shqiperi Eksperimentale E merkure 06 Shkurt 2013 1717 Shqiperi EksperimentaleMe mungesa te shumta demtimesh por edhe mos thirrjesh Kombetarja shqiptare e futbollit do te luaj sot ne oren 19 takimin miqesore kunder Gjeorgjise ne Qemal Stafa atje ku pritet te jete edhe ndeshja e fundit e kuqezinjv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Serbi-Shqiperi rishfaqet huligani Ivan Bogdanov

brbrIvan Bogdanov huligani serb i cili dogji flamurin Shqiptar ne vitin 2010 ne Xhenova gjate ndeshjes Itali-Serbi ka qene ne radhe te pare te tifozeve qe u futen ne fushe pas incidentit te shenuar gjate takimit Serbi-Shqiperi Kete fakt e konfirmojne fotot e shkrepura ne stadiumin e Partizanit ku sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.942Z

Investimet greke ne Shqiperi

brbrInvestimet greke ne Shqiperi pavaresise veshtiresive ekonomike-financiare gjate viteve te fundit kane pesuar rritje Ne Tirane eshte prezantuar indeksi i marredhenieve ekonomike Shqiperi-Greqi i cili permbledh bashkepunimin mes sipermarresve greke me ata shqiptare dhe potencialet ne rritje per i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.520Z

U-21 Azerbajxhan- Shqiperi 3-2

Shqiperia U-21 humbi 3-2 me Azerbajxhanin ne Baku per ndeshjen e fundit per eliminatoret e Kampionatit Europian 2011 por me azeret e drejtuar nga gjermani Bernhard Lipert qe kryesuan deri ne 3-0. Per Shpresen e drejtuar nga Artan Bushati kjo ishte humbja e gjashte ne tete takime ne kete fushate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.896Z

Bashkepunim ekonomik Shqiperi - Kine

Nxitja e bashkepunimit ekonomik mes Kines dhe Shqiperise do te jete prioriteti kryesor ne vitet ne vijim. Keshtu deklaroi dje ambasadori i ri i Republikes Popullore te Kines ne Shqiperi Ye Hao gjate nje takimi qe zhvilloi me Kryetaren e Kuvendit Jozefina Topalli. Ne kete takim ambasadori Ye Hao be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.756Z

Ne Shqiperi rrjete teorganizuara pedofilie

TIRANE- Cdo dite rreth 1200 femije qe lypin ne rruge jane te ekspozuar dhe te rrezikuar te behen viktima te pedofileve qe levizin te lire ne kryeqytet. Kryetari i Shoqtes per Mbrojtjen e te Drejtave te Femijeve Altin Hazizaj ben me dije se fenomeni i pedofilise ne Shqiperi ka mare permasa te gjera d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.323Z

Punesimi, 5000 te huaj ne Shqiperi

Ne Shqiperi, rreth 5000 te huaj, punojne si sipermarres, te vetepunesuar dhe punemarres, ne disa sektore qe po marrin zhvillim, si ne tregti, ndertim, arsim, prodhim, sherbime, sistemin bankar, konfeksione, transmetim mediatik, lojera fati etj. Sipas raportit me te fundit te Ministrise se Punes, Ce

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama