Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.462Z

Shqiperia apo Partia

Transmetuar me 15032016 - 1531 Nga Ben Blushibr br Nje fjali e imja se zgjedh Shqiperine mbi Partine u kthye ne nje mundesi te re per te me kundershtuarbr br Akoma nuk e kam kuptuar pse me kundershtuanbr br Nese i shtyu nevoja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.173Z

Shqiperia eksporton dru

Shqiperia eksporton dru E shtune 19 Janar 2013 1635 Shqiperia eksporton dru Kur shqiptaret po i  rikthehen ngrohjes me dru kerkesat per lenden drusore jane shtuar edhe nga vendet fqinje Vetem vitin e fundit jane eksportuar nga vendi yne 60 mije meter kub dru zjarri ku  shtete me te inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.968Z

Shqiperia papunesi mesatare

Ballkani ka qene ne qender te vemendjes sa i perket ecurise se ekonomise dhe politikave te adoptuara nga qeverite per te dale nga kriza. Sipas Financial Times Shqiperia ben pjese te kategoria e vendeve qe situaten kritike e kaluan duke investuar ne infrastrukture por sfida per gjithe Ballkanin ne te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.153Z

"Shqiperia, superfuqi energjetike"

Kryeministri Berisha nuk e ka fshehur qellimin per ta kthyer Shqiperine ne superfuqi energjetike ne rajon. Gjate konferences se perbashket per shtyp me kryeministrin italian, Silvio Berluskoni, kreu i qeverise shqiptare ka riperseritur dhe njehere qendrimin se Shqiperia do te shnderrohet ne nje supe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.722Z

Shqiperia, biznes me ambjentin

Shqiperia mund te perfitoje 15 deri ne 24 milione euro ne vit vetem me shitjen e krediteve te oksidit te karbonit. Sipas protokollit te Kjotos, te gjitha vendet qe shkaktojne oksid karboni mbi nivelet e lejuara jane te detyruara te investojne ose ne permiresimin e teknologjise se biznes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.241Z

Bregu: Shqiperia, vend surprize

Qeveria shqiptare ka pershendetur rezultatet e publikuara nga Instituti prestigjioz Global Insight, i cili e rendit vendin tone, nder te parat shtete ne Evrope, per sa i perket rritjes ekonomike. Per ministren e Integrimit Majlinda Bregu kjo rritje ekonomike, e cila e etiketon Shqiperine si vendi su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.746Z

Shqiperia, "postbllok" Greqise

Shqiperia U-21 regjistroi nje barazim te cmuar 1-1 me Greqine edhe pse pati ne fund te gjitha mundesite per ta fituar takimin e marre revanshin e asaj humbje ne Athine 2-1 vitin e kaluar. Gjithsesi formacioni i Artan Bushatit, edhe pse gjashte mungesa nga ai qe triumfoi 1-0 me Kroacine po ne "Ruzhdi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama