Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperinebrbr

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.575Z

Mbledhje e perbashket qeverie Serbi 8211 Maqedoni

brbrQeverite e Maqedonise dhe te Serbise kane mbajtur ne Shkup seancen e perbashket te kryesuar nga kryeministrat e dy vendeve Nikolla Gruevski dhe Aleksander Vucic Ne seance eshte diskutuar per bashkepunimin ekonomik projektet e perbashketa infrastrukturore dhe integrimin evropian te te dyja vendev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.652Z

Bruksel formalizohet sot statusi i Shqiperise

0 brbr brbrLideret e 28 vendeve anetare te BE do te formalizojne sot ne samitin qe mbahet ne Bruksel dhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.001Z

Dita e pastrimit te Shqiperise

brbrNxenesit e shkollave 9-vjecare e te mesme te Tiranes jane bashkuar ne nismen Te pastrojme Shqiperine Pastrimi ka nisur fillimisht ne zonen e Babrruse e me pas ka vazhduar ne 13 zona te kryqytetit Ky eshte aksioni i dyte kombetar brenda nje viti per te dhene mesazhin e sensibilizimit per nje mjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Sekretari i Federates Serbe Shqiperia nuk pranoi te luante

brbrSekretari i Federates Serbe te Futbollit ka reaguar per ngjarjet e renda te ndeshjes se nderprere Serbi-Shqiperi duke pohuar se sfida eshte kerkuar qe te nderpritet nga pala shqiptare dhe jo nga UEFA Zoran Lakovic ka deklaruar per mediat serbe se pas takimit te mbajtur mes paleve ne dhomat e zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.233Z

Avioni erdhi per hashashin e Bushit

brbrKreu i opozites Lulzim Basha akuzon qeverine si pjese e nje karteli qe tregton drogen ne token shqiptare Kryetari i demokrateve ka reaguar permes nje e-maili zyrtar duke thene se avioni i rrezuar ne Ishem kishte ardhur per te transportuar drogen e mbjelle ne Kruje e cila me pas tregtohet nga kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.120Z

Boterori 2018 Shqiperia ne grup me Italine e Spanjen

0 brbr SSSAbrASS brbrShqiperia ka njohur sot kundershtaret e saj per fazen eliminatore te Kampionatit Boteror te Futbollit te vitit 2018 qe do te luhet ne Rusibrbr brbrKombetarja jone eshte pjese e grupit G dhe do te kete kundershtare dy prej ekipeve me te forta ne bote Spanjen dhe Italinebrbr brbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.396Z

Lufta kunder terrorizmit SHBA vlereson Shqiperine

brbrShtetet e Bashkuara te Amerikes vleresojne rolin dhe kontributin e Shqiperise ne luften kunder terrorizmit Ky qendrim i eshte percjelle Ministres se Mbrojtjes Mimi Kodheli nepermjet nje letre te sekretarit amerikan te mbrojtjes Carter Permes kesaj letre sekretari amerikan falenderon ministren K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama