Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperinebrbr

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.455Z

Glover per procesin e votimit

brbrShefja e misionit te vezhguesve te ODIHR Odry Glover ka dale edhe vete ne terren per te ndjekur nga afer procesin e votimit Glover tha se vezhguesit jane shperndare ne te gjithe bashkite e vendit dhe do te percjellin raportet e tyre mbi incidentet e problematikat Procesi i votimit ne zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.225Z

Dik Advocaat trajneri i ri i Serbise

0 brbr brbrDik Advocaat do te jete trajneri i ri i Serbise Lajmin e ka bere te ditur presidenti i Federat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.391Z

Rama takim me kryeministrin bavarez

brbrIntegrim i Shqiperise ne Bashkimin Europian ka qene kryefjala e bisedimeve mes kryeministrit Edi Rama dhe atij te landit te Bavarise Host Seehofer Theksi u vendos edhe tek marredheniet mes vendeve Kryeministri bavarez i premtoi shefit te qeverise shqiptare mbeshtetje per integrimin Rama njohu S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.691Z

Bleona Qereti ne fund te fundit eshte shqiptare

0 brbr brbrKengetarja e njohur Bleona Qereti pasi largohet nga vendlindja e merr mallibrbr brbrKengetarja tashme prej vitesh jeton ne Amerike nga ku kerkon te hyje ne tregun muzikor nderkombetar por kjo nuk do te thote se ajo e harron Shqiperinebrbr brbrBleona ka postuar ne rrjetin social Facebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.575Z

Mbledhje e perbashket qeverie Serbi 8211 Maqedoni

brbrQeverite e Maqedonise dhe te Serbise kane mbajtur ne Shkup seancen e perbashket te kryesuar nga kryeministrat e dy vendeve Nikolla Gruevski dhe Aleksander Vucic Ne seance eshte diskutuar per bashkepunimin ekonomik projektet e perbashketa infrastrukturore dhe integrimin evropian te te dyja vendev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.652Z

Bruksel formalizohet sot statusi i Shqiperise

0 brbr brbrLideret e 28 vendeve anetare te BE do te formalizojne sot ne samitin qe mbahet ne Bruksel dhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.001Z

Dita e pastrimit te Shqiperise

brbrNxenesit e shkollave 9-vjecare e te mesme te Tiranes jane bashkuar ne nismen Te pastrojme Shqiperine Pastrimi ka nisur fillimisht ne zonen e Babrruse e me pas ka vazhduar ne 13 zona te kryqytetit Ky eshte aksioni i dyte kombetar brenda nje viti per te dhene mesazhin e sensibilizimit per nje mjed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama