Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperinebrbr

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.391Z

Rama takim me kryeministrin bavarez

brbrIntegrim i Shqiperise ne Bashkimin Europian ka qene kryefjala e bisedimeve mes kryeministrit Edi Rama dhe atij te landit te Bavarise Host Seehofer Theksi u vendos edhe tek marredheniet mes vendeve Kryeministri bavarez i premtoi shefit te qeverise shqiptare mbeshtetje per integrimin Rama njohu S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.691Z

Bleona Qereti ne fund te fundit eshte shqiptare

0 brbr brbrKengetarja e njohur Bleona Qereti pasi largohet nga vendlindja e merr mallibrbr brbrKengetarja tashme prej vitesh jeton ne Amerike nga ku kerkon te hyje ne tregun muzikor nderkombetar por kjo nuk do te thote se ajo e harron Shqiperinebrbr brbrBleona ka postuar ne rrjetin social Facebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.575Z

Mbledhje e perbashket qeverie Serbi 8211 Maqedoni

brbrQeverite e Maqedonise dhe te Serbise kane mbajtur ne Shkup seancen e perbashket te kryesuar nga kryeministrat e dy vendeve Nikolla Gruevski dhe Aleksander Vucic Ne seance eshte diskutuar per bashkepunimin ekonomik projektet e perbashketa infrastrukturore dhe integrimin evropian te te dyja vendev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.652Z

Bruksel formalizohet sot statusi i Shqiperise

0 brbr brbrLideret e 28 vendeve anetare te BE do te formalizojne sot ne samitin qe mbahet ne Bruksel dhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.001Z

Dita e pastrimit te Shqiperise

brbrNxenesit e shkollave 9-vjecare e te mesme te Tiranes jane bashkuar ne nismen Te pastrojme Shqiperine Pastrimi ka nisur fillimisht ne zonen e Babrruse e me pas ka vazhduar ne 13 zona te kryqytetit Ky eshte aksioni i dyte kombetar brenda nje viti per te dhene mesazhin e sensibilizimit per nje mjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Sekretari i Federates Serbe Shqiperia nuk pranoi te luante

brbrSekretari i Federates Serbe te Futbollit ka reaguar per ngjarjet e renda te ndeshjes se nderprere Serbi-Shqiperi duke pohuar se sfida eshte kerkuar qe te nderpritet nga pala shqiptare dhe jo nga UEFA Zoran Lakovic ka deklaruar per mediat serbe se pas takimit te mbajtur mes paleve ne dhomat e zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.233Z

Avioni erdhi per hashashin e Bushit

brbrKreu i opozites Lulzim Basha akuzon qeverine si pjese e nje karteli qe tregton drogen ne token shqiptare Kryetari i demokrateve ka reaguar permes nje e-maili zyrtar duke thene se avioni i rrezuar ne Ishem kishte ardhur per te transportuar drogen e mbjelle ne Kruje e cila me pas tregtohet nga kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama